Vaikų gimtadieniai ir šventės Vilniuje ARLEKINAS

kaina: 0,29 €(1 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Vaikų gimtadieniai ir šventės Vilniuje ARLEKINAS
Vaikų žaidimų kambarys ARLEKINAS tai vieta, kurioje Jūsų vaikučiai galės prisižaisti, kiek jiems širdis geidžia, pabendrauti su kitais vaikais bei linksmai praleisti laiką.

Pramogos vaikams:
— Vaikų gimtadieniai. Rengiame nepamirštamus ir labai linkmus vaikų gimtadienius. Gimtadieniui skiriamas net visas žaidimų kambarys.

— Vaikų šventės, krikštynos. Padarykite savo vaikams šventę — vaikų žaidimų kambarys Arlekinas tai puiki vieta vaikų šventėms. Pas mus visada linksma!

— Vaikų pramogos ir žaidimai. Čia vieta, kur Jūsų vaikučiai galės prisižaisti, kiek jiems širdis geidžia, o Jūs, brangūs tėveliai, tuo metu galėsite laiko skirti tik sau.

— Personažai šventėms, klounų pasirodymai. Siūlome gimtadienio šventei užsisakyti personažą. Jūsų išsirinktas linksmas pasakų herojus, kurį taip myli visi vaikai, neleis niekam nuobodžiauti!


Vaikų žaidimų kambaryje „Arlekinas“ galės paklaidžioti spalvingos konstrukcijos labirintais, smagiai pačiuožinėti į margaspalvių kamuoliukų baseiną, pasivažinėti įvairiais motociklais bei pažaisti įdomiais ir nematytais žaislais.

Plačiau apie mus sužinosite ir pamatysite mūsų linksmus personažus tinklapyje *****

Vaikų žaidimų kambarys ARLEKINAS
Justiniškių g. 91, PC NORFA (Cokolinis aukštas), Vilnius

Tel.: *****, *****
El.p.: *****

Raktažodžiai:
vaiku zaidimu kambarys, vaiku zaidimu kambarys Vilniuje, vaiku pramogos, vaikų pramogos Vilniuje, vaikų gimtadieniai, vaikų šventės, personažai šventėms, pramogos vaikams
vaiku gimtadieniai ir sventes - nuotrauka 1 vaiku gimtadieniai ir sventes - nuotrauka 2 vaiku gimtadieniai ir sventes - nuotrauka 3 vaiku gimtadieniai ir sventes - nuotrauka 4 vaiku gimtadieniai ir sventes - nuotrauka 5 vaiku gimtadieniai ir sventes - nuotrauka 6