SUREMONTUOTAS 3k butas Šilainiuose!

kaina: 25 776,18 €(88 999,99 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parduodame tvarkingą, jaukų trijų kambarių butą Šilainiuose, Jotvingių gatvėje. Butas yra devynių aukštų blokinio, 1988 metų statybos, namo devintame aukšte. Bendras buto plotas 61 kv.m. kambarių plotai: 18 kv.m., 12 kv.m. ir 8 kv.m. WC ir vonia įrengti atskirose erdvėse.

Butas ne tik tvarkingas, bet ir šviesus. Bute sudėti plastikiniai langai, buto lauko durys šarvuotos. Geras kambarių išplanavimas: atskiri nepereinami kambariai. WC ir vonios kambariai neseniai suremontuoti, sienos ir grindys išklotos plytelėmis. Yra visos ryšių komunikacijos: internetas, telefono ryšys ir kabelinė televizija. Bute yra vienas balkonas iš kurio atsiveria puikus vaizdas į Šilainius. Taip pat yra tamsus kambariukas, kuris visada praverčia mažiau reikalingiems daiktams laikyti. Butui priklauso ir sandėliukas.

Namo stogas prieš metus suremontuotas. Buto laiptinė tvarkinga, rakinama kodine spyna, tai suteikia saugumą. Vieta labai gera strategiškai: visai šalia yra PC „IKI“, „Taubūčiai“, taip pat kelios minutės kelio iki PC „Mega“ ir iki automagistralės, todėl neteks stovėti kamščiuose norint išvažiuoti iš miesto. Aplinkui daug darželių bei mokyklų, o iš visai šalia esančios stotelės geras susisiekimas su visais rajonais.

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Lukas Ežerskis
Mob. *****
El. p.: *****
suremontuotas 3k butas - nuotrauka 1 suremontuotas 3k butas - nuotrauka 2 suremontuotas 3k butas - nuotrauka 3 suremontuotas 3k butas - nuotrauka 4 suremontuotas 3k butas - nuotrauka 5 suremontuotas 3k butas - nuotrauka 6 suremontuotas 3k butas - nuotrauka 7 suremontuotas 3k butas - nuotrauka 8