Gotu kola iš "Nature's sunshine Products"

kaina: 13,32 €(45,99 Lt) vieta: Radviliškis

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Gotu kola 100 kapsulių

Gotu Kolą vadina atminties žole. Jis turi raminančio poveikio centrinei nervų sistemai, rekomenduojama, esant psichikos ligoms, šizofrenijai, epilepsijai, nervų sistemos sutrikimams. Gerina smegenų kraujotaką ir deguonies tiekimą į smegenis, taip pat didina protinį pajėgumą, greitina mąstymo procesus, gerina atmintį, potenciją, mažina galvos skausmą, ir yra lengvas diuretikas (šlapimą varantis).

* Gerina mikrocirkuliaciją, smegenų kraujotaką
* Gerina smegenų veiklą , atmintį, reakcijos greitį
* Turi raminanti poveikį
* Pagreitina žaizdų, įbrėžimų, nudegimų gijimą

Rekomenduojama: atminties, darbingumo pablogėjimui, vaikų silpnopratystei, padidintas galvospūdis (po konsultacijos), galunių traukuliai, neurastenija, depresijos būsenoms, vegetacinei nervų sistemos distonijai, hipertenzijai, aterosklerozei, išeminei širdies ligai, veninės kraujotakos sutrikimams, menopauzei, venų išsiplėtimui, bronchitui, dermatitui, psoriazė, nudegimų, įpjovimų, įbrėžimai,ilgai negijančių žaizdų gijimui, egzemai, tropinės opos.

Vartojimas:
Kaip maisto papildą vartoti po 2 kapsules 2 kartus per dieną valgio metu. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.
Vartojant kasdien, užtenka mėnesiui.

Labai naudingas daug besimokantiems žmonėms (studentams, moksleiviams). Taip pat intensyvų protinį darbą dirbantiems žmonėms.

KONTRAINDIKACIJOS: nerekomenduojama vartoti vaikams iki 12 metų, nėščioms ir žindančioms moterims, jai yra padidėjas jautrumas bet kuriai sudėdamai medžiagai, nemigai, padidėjusiam nervų sistemos dirglumui,aukštam kraujo spaudimui, sutrikus širdies veiklai, išreikštai aterosklerozei, vakare. Prieš naudojimą rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistu.

Gamintojas: “Nature’s sunshine Products” pirmoji kompanija savo veikloje panaudojusi įvairias vaistažoles bei natūralius sudedamuosius komponentus. Bendrovė turi 38 metų patirtį ir yra žinoma, kaip pati geriausia tokio tipo preparatų gamintoja pasaulyje.
Daugiau informacijos: *****

(Yra galimybė NEMOKAMAI pasikonsultuoti su specialistu)
Kaina: 46 lt

Povilas *****
gotu kola is natures sunshine - nuotrauka 1 gotu kola is natures sunshine - nuotrauka 2