NUSTEBSITE, KAIP PIGIAI IR GREITAI sutaisysime kompiuterio krovimo bėdas

kaina: 2,90 €(10,01 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

NUSTEBSITE, KAIP PIGIAI IR GREITAI sutaisysime kompiuterio krovimo bėdas

90 % visų pasitaikančių maitinimo blokelių gedimų priežastis yra laidas. Maitinimo blokelių laidas nusilanksto šalia jungtukų, ko pasekoje blokelis sugenda, perdega.
Jei įjungus Jūsų kompiuterį į matinimo lizdą jo nekrauna ar dinginėja krovimas, jis įsijungia ir iš karto išsijungia, vadinasi Jūsų kompiuterio maitinimo blokeliui reikalingas remontas. Daugelis mano, kad sugedus maitinimo blokeliui jis yra neberemontuojamas ir reikia įsigyti naują. Norime Jus informuoti, kad maitinimo blokeliai yra REMONTUOJAMI.
Jei atsitiks taip, kad blokelis bus neberemontuojamas, tik tada mes pasiūlysime įsigyti naują. Prekiaujame visų nešiojamų kompiuterių gamintojų maitinimo blokeliais ACCER, ASUS, DELL, HP, SAMSUNG, TOSHIBA, MSI, SONY, LENOVO, LG, PANASONIC, ir kt.

GREITIS – Turimų atsarginių dalių dėka ir taupydami Jūsų laiką blokelį suremontuosime tą pačią dieną.

PIGIAI - Visas dalis Jūsų blokeliui turime vietoje, importuojame už geriausią kainą!

Mus rasite adresu :
Vilniaus g. 230, Šiauliai (Patogus privažiavimas)
Mob: *****,
El. p *****.
Skype: cipas.lt
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.
Daugiau informacijos internetinėje svetainėje: *****.
Kompiuterių remontas Šiauliuose.

MŪSŲ REMONTOS IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS: remontas atliekmas vietoje, visa remontui reikalinga įranga vietoje, importuojame iš gamintojų detales už geriausią kainą, visi kompiuteriai registruojami sistemoje, kad klientui būtu ramu ir saugu, remontas atliekmas greitai, kruoščiai, sutaisomi praktiškai visi gedimai, priskiriami profesionalams, visapusiška konsultacija, suteikiama garantija iki 6 mėn. remonto darbams.
nustebsite kaip pigiai ir - nuotrauka 1 nustebsite kaip pigiai ir - nuotrauka 2 nustebsite kaip pigiai ir - nuotrauka 3 nustebsite kaip pigiai ir - nuotrauka 4