Vairuotojams Vokietijoje Vokietija. Darbai vairuotojams. Skubiai.

kaina: 0,29 €(1 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Vairuotojams Vokietijoje
Vokietija. Darbai vairuotojams. Skubiai.

SKUBIAI reikalingi C+E kategorijos 3 vairuotojai. Medienos išvežiotojai Vokietijoje.
Darbo pobūdis: medienos išvežiotojai, medienos pakrovimo ir iškrovimo darbas, mokėti dirbti su manipuliatoriais. Patirtis 1-2 metai. Pradinis anglų arba vokiečių kalbos lygis. Atlyginimas 100 eurų į dieną.( netto). Kontraktas 1 metams. Darbas Vokietijos ir arti jos ( Šveicarija ir kt. )
CV siųsti ***** su užrašų -vairuotojas.

Sunkvežimių vairuotojai su C + E kategoriją ir ADR-4 kandidatai. Darbo sutartis 1 metams. Vairuotojai turėtų turėti skaitmeninį tachografą ir ADR licenciją. Darbo patirtis min. 2 metai. Mokėti vokiškai vidurines lygiu-šnekamosios lygiu. Darbas važinėti Vokietijos viduje. Atlyginimas 90 EUR už / parai (netto).Vairavimo ne daugiau kaip 10.h per dieną, pagal ES standartus Gyventi automobilyje. Darbas iš karto po pokalbio.

Sunkvežimių vairuotojai su C & E kategorija
Vežioti baldus po Vokietiją. Sutarties laikotarpis- 1 metai. Vairuotojai turėtų turėti skaitmeninį tachografą. Darbo patirtis min. 2 metai. Kalbos: Basic Eng arba vokiečių. DARBO POBŪDIS: ĮVAIRIŲ BALDŲ TRANSPORTAVIMAS. 90 EUR už / parai (netto). Vairavimo ne daugiau kaip 10h per dieną, pagal ES standartus. Gyventi į automobilyje. Išvykimas iš karto po pokalbio.
Kreiptis: UAB FOX'S & partneriai, Laisves al. 98-11,1 a., Kaunas. Tel. ***** *****
Mus rasite ir facebooke: *****

Autobuso mechanikas Vokietijoje.
Kontraktas 1 metams.
Darbo pobūdis: visi remonto darbai: tepalų keitimas, stabdžių patikra, variklio būkles patikra. Klimato kontrole, elektronika ir kt. Tikrinamos transporto priemones yra geros būkles ir techniškai tvarkingos.
Atlyginimas 10 EUR/h, vokiečių kalba basic lygio. Apgyvendinimas -300 EUR į mėn. Darbas iš karto po pokalbio. Kontraktas 1 metams.
Kreiptis: UAB FOX'S & partneriai, Laisves al. 98-11,1 a., Kaunas. Tel. ***** *****
Mus rasite ir facebooke: *****