Vairuotojams Vokietijoje Vokietija. Darbai vairuotojams. Skubiai.

kaina: 0,29 €(1 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Vairuotojams Vokietijoje
Vokietija. Darbai vairuotojams. Skubiai.

SKUBIAI reikalingi C*****E kategorijos ***** vairuotojai. Medienos išvežiotojai Vokietijoje.
Darbo pobūdis: medienos išvežiotojai, medienos pakrovimo ir iškrovimo darbas, mokėti dirbti su manipuliatoriais. Patirtis ***** metai. Pradinis anglų arba vokiečių kalbos lygis. Atlyginimas ***** eurų į dieną.***** netto*****. Kontraktas ***** metams. Darbas Vokietijos ir arti jos ***** Šveicarija ir kt. *****
CV siųsti ***** su užrašų *****vairuotojas.

Sunkvežimių vairuotojai su C ***** E kategoriją ir ADR***** kandidatai. Darbo sutartis ***** metams. Vairuotojai turėtų turėti skaitmeninį tachografą ir ADR licenciją. Darbo patirtis min. ***** metai. Mokėti vokiškai vidurines lygiu*****šnekamosios lygiu. Darbas važinėti Vokietijos viduje. Atlyginimas ***** EUR už / parai *****netto*****.Vairavimo ne daugiau kaip *****.h per dieną, pagal ES standartus Gyventi automobilyje. Darbas iš karto po pokalbio.

Sunkvežimių vairuotojai su C & E kategorija
Vežioti baldus po Vokietiją. Sutarties laikotarpis***** ***** metai. Vairuotojai turėtų turėti skaitmeninį tachografą. Darbo patirtis min. ***** metai. Kalbos: Basic Eng arba vokiečių. DARBO POBŪDIS: ĮVAIRIŲ BALDŲ TRANSPORTAVIMAS. ***** EUR už / parai *****netto*****. Vairavimo ne daugiau kaip *****h per dieną, pagal ES standartus. Gyventi į automobilyje. Išvykimas iš karto po pokalbio.
Kreiptis: UAB FOX&#*****;S & partneriai, Laisves al. *****,***** a., Kaunas. Tel. ***** www.job*****you.lt 
Mus rasite ir facebooke: www.facebook.com/Job*****yoult 

Autobuso mechanikas Vokietijoje.
Kontraktas ***** metams.
Darbo pobūdis: visi remonto darbai: tepalų keitimas, stabdžių patikra, variklio būkles patikra. Klimato kontrole, elektronika ir kt. Tikrinamos transporto priemones yra geros būkles ir techniškai tvarkingos.
Atlyginimas ***** EUR/h, vokiečių kalba basic lygio. Apgyvendinimas ***** EUR į mėn. Darbas iš karto po pokalbio. Kontraktas ***** metams.
Kreiptis: UAB FOX&#*****;S & partneriai, Laisves al. *****,***** a., Kaunas. Tel. ***** www.job*****you.lt 
Mus rasite ir facebooke: www.facebook.com/Job*****yoult