Jaukus 1k butas ramioje vietoje!

kaina: 86,89 €(300,01 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Ramioje miesto vietoje, Aukštuosiuse Šančiuose, Verkių gatvėje, nuomojame labai jaukų ir kompaktišką vieno kambario butą. Butas yra penkių aukštų mūriniame name, viršutiniame aukšte. Bendras buto plotas 30 kv.m. Kambario plotas: 17.5 kv.m., bei 7 kv.m. virtuvės plotas.

Visas butas tvarkingas ir švarus, suremontuotas. Buto lauko durys medinės, sudėti plastikiniai langai, grindų danga- laminatas, tik virtuvėje – linoleumas. Kambarys labai šiltas ir jaukus, o mokesčiai už šildymą labai nedideli. Nuomojama su bute esančiais baldais ir buitine technika. Yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos: telefono ryšio, kabelinės televizijos, interneto įvadai.

Prieš pusmetį namo stogas kapitaliai suremontuotas, taip pat naujai pakeisti vamzdynai, sutvarkyta kanalizacija. Namo laiptinė tvarkinga ir švari, rakinama. Labai rami ir patogi vieta: geras susisiekimas viešuoju transportu.

NUOMOJA:
UAB “S. IMPERIJA“
Svajonė Antanaitienė
Mob. *****
El. p.: *****
jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 1 jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 2 jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 3 jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 4 jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 5 jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 6