Jaukus *****k butas ramioje vietoje!

kaina: 86,89 €(300,01 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Ramioje miesto vietoje, Aukštuosiuse Šančiuose, Verkių gatvėje, nuomojame labai jaukų ir kompaktišką vieno kambario butą. Butas yra penkių aukštų mūriniame name, viršutiniame aukšte. Bendras buto plotas ***** kv.m. Kambario plotas: *****.***** kv.m., bei ***** kv.m. virtuvės plotas.

Visas butas tvarkingas ir švarus, suremontuotas. Buto lauko durys medinės, sudėti plastikiniai langai, grindų danga***** laminatas, tik virtuvėje – linoleumas. Kambarys labai šiltas ir jaukus, o mokesčiai už šildymą labai nedideli. Nuomojama su bute esančiais baldais ir buitine technika. Yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos: telefono ryšio, kabelinės televizijos, interneto įvadai.

Prieš pusmetį namo stogas kapitaliai suremontuotas, taip pat naujai pakeisti vamzdynai, sutvarkyta kanalizacija. Namo laiptinė tvarkinga ir švari, rakinama. Labai rami ir patogi vieta: geras susisiekimas viešuoju transportu.

NUOMOJA:
UAB “S. IMPERIJA“
Svajonė Antanaitienė
Mob. ***** *****
El. p.: *****
jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 1 jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 2 jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 3 jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 4 jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 5 jaukus 1k butas ramioje - nuotrauka 6