Graži sodyba su mediniu nameliu!

kaina: 7 530,12 €(26 000,00 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Labai ramioje ir gražioje vietoje, Kėdainių rajone, Šėtos seniūnijoje, Runeikių kaime, parduodame sodybą. Sodyba įsikūrusi 36 arų ploto sklype. Čia yra jaukus medinis namelis su pastoge. Namo plotas 65 kv.m. Kambariai 22 kv.m. ir 14 kv.m., bei 13 kv.m. virtuvės plotas. Namas apšildomas krosnimi. Yra elektra.

Lauke yra šulinys, lauko tualetas. Taip pat yra daržinė, bei erdvus mūrinis rūsys kieme. Šioje sodyboje jau seniai niekas negyvena, todėl įsigiję galėsite susitvarkyti bei įsirengti pagal savo norus ir galimybes.

Vieta čia išties puiki polsiui, ramu. Netolise yra įsikūrusių sodybų su nuolatiniais gyventojais, o kiek tolėliau – Runeikių kaimas. Vieta labai patogi strategiškai: ~ 11 km iki Šėtos, apie 32 km iki Ukmergės, 30 km iki Kėdainių, ~ 70 km iki Kauno miesto.

Tai puiki vieta pabėgti nuo miesto šurmulio!

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Svajonė Antanaitienė
Mob. *****
El. p.: *****
grazi sodyba su mediniu - nuotrauka 1 grazi sodyba su mediniu - nuotrauka 2 grazi sodyba su mediniu - nuotrauka 3 grazi sodyba su mediniu - nuotrauka 4 grazi sodyba su mediniu - nuotrauka 5 grazi sodyba su mediniu - nuotrauka 6 grazi sodyba su mediniu - nuotrauka 7 grazi sodyba su mediniu - nuotrauka 8