Tvarkingas 3k butas Dainavoje!

kaina: 31 858,20 €(109 999,99 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Dainavoje, Partizanų gatvėje, parduodame tvarkingą 3-jų kambarių butą. Butas yra dvylikos aukštų mūriniame name, 9-tame aukšte. Bendras buto plotas 64 kv.m. Gyvenamieji kambariai: 18 kv.m., 8 kv.m., 14 kv.m., bei 6 kv.m. virtuvės plotas. WC ir vonios kambarys atskirose patalpose, yra net du erdvūs įstiklinti balkonai, į kuriuos galima patekti iš bet kurio kambario!

Visas butas tvarkingas ir švarus. Buto lauko durys šarvuotos, grindų danga – parketas. Labai patogus buto išplanavimas. Yra erdvus prieškambaris, todėl butas atrodo dar erdvesnis ir šviesesnis. Nors butui reikalingas remontas, kambariai labai jaukūs, rami bei maloni atmosfera. Pro langus atsiveria gražus miesto panoraminis vaizdas, neužstoja jokie daugiaaukščiai pastatai. Buto langai į pietus ir pietvakarius. Yra vandens skaitliukai, visos ryšių komunikacijos: telefono ryšio, kabelinės televizijos, interneto įvadai. Yra tamsus kambariukas.

Namo laiptinė tvarkinga ir švari, rakinama. Laiptinėje 5 butai yra su atskiru užraktu. Labai patogi vieta: netoliese parduotuvė, mokykla, geras susisiekimas su miesto Centru.

Tai gali būti Jūsų naujieji namai!

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Asta Norvidienė
Mob. *****
El. p.: *****
tvarkingas 3k butas dainavoje - nuotrauka 1 tvarkingas 3k butas dainavoje - nuotrauka 2 tvarkingas 3k butas dainavoje - nuotrauka 3 tvarkingas 3k butas dainavoje - nuotrauka 4 tvarkingas 3k butas dainavoje - nuotrauka 5 tvarkingas 3k butas dainavoje - nuotrauka 6 tvarkingas 3k butas dainavoje - nuotrauka 7 tvarkingas 3k butas dainavoje - nuotrauka 8