Norite užsidirbti 300 LT ir daugiau?

vieta: Klaipėda

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Norite užsidirbti 300 LT? O gal norite uždirbti 3000 Lt ir daugiau?
Užregistruokite 1 įmonę į mūsų duomenų centrą ***** ir 300 Lt Jūsų! Už kiekvieną užregistruotą įmonę sumokėsime po 300 Lt!
Tai labai geras būdas Jums užsidirbti papildomų pinigų. Svarbu turėti noro, siekti tikslo, būti aktyviam(-iai)!
Trumpas ***** pristatymas:
Krovinių ir transporto birža (CTC) – tai visą parą veikianti krovinių ir transporto birža, skirta autotransporto įmonėms, ekspeditoriams, gamintojams, importuotojams, eksportuotojams ir visiems kitiems, norintiems paskelbti savo ir ieškantiems kitų paskelbtų pasiūlymų apie laisvus krovinius ir laisvas transporto priemones.
Galinga ir patogi naudojimui krovinių ir transporto birža (CTC) šiuo metu yra pati pažangiausia ir naujausia internetinė laisvų krovinių ir laisvų transporto priemonių pateikimo ir apsikeitimo programa Lietuvoje. Jos pagalba galima lengvai ir paprastai, iš karto pagal daugybę parametrų, ieškoti reikalingų laisvo transporto ar krovinių pasiūlymų bei talpinti neribotą kiekį savo pasiūlymų.
CTC suteikia platų spektrą paslaugų, reikalingų kasdieniniame, su logistika susijusių darbuotojų, darbe. Tai:
• asmeninis darbo kalendorius;
• atstumų apskaičiavimas Google Maps pagalba;
• informatyvus įmonių katalogas;
• On-line pokalbiai su kitais CTC vartotojais;
• dominančių pasiūlymų gavimas tiesiogiai į el. paštą;
• bendravimas su visais CTC vartotojais vienu metu el. paštu.
Krovinių ir transporto birža (CTC) naudinga ne tik autotransporto vežėjams, bet ir jūrų, oro, geležinkelių transporto įmonėms, nes mes sudarėme unikalią galimybę naudotojams nurodyti kombinuoto transportavimo poreikį įvedant krovinio pasiūlymą, nurodant ar pageidaujama pervežti autotransportu ir jūra, ar autotransportu ir oru, autotransportu ir geležinkeliu.
Tik už 10 EUR per mėnesį įmonei suteikiamas neribotas priėjimas prie visų krovinių ir transporto pasiūlymų, esančių CTC biržoje ir daugybės papildomų, naudingų paslaugų.
Registruotai įmonei suteikiamas 1 mėnuo nemokamo naudojimosi duomenų baze, todėl atlygis už užregistruotą įmonę Jums sumokamas po bandomojo laikotarpio bei įmonei sumokėjus metinį naudojimosi CTC mokesti.
Jei turite daugiau klausimų – kreipkitės:

e-mail: ***** , mob.: *****
*****