Kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus: išskirtinis poilsis, specialūs pasiūlymai, akcijos

kaina: 665,84 €(2 299,01 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Gyvenimas yra gražus. Dar ir dėl to, kad Jūs turite galimybę atsidurti vienoje nuostabiausių šalių visame pasaulyje kada tik panorėję! Ir Jums nereikia rūpintis nei skrydžiais, nei apgyvendinimu, o juo labiau vizomis - visais kelionės klausimais ir viza į JAE pasirūpins kelionių organizatorius "FOXtravel". Aplankykite JAE ir Jūs tikrai pamilsite šį kraštą!

Kelionių organizatorius "FOXtravel" siūlo Jums keliones į JAE, į bet kurį Jūsų pasirinktą emyratą: Dubajų, Šardžą, Abu Dabį, Ras al Kaimą, Al Ainą, Adžmaną ar Um Al Kaivainą. Kelionių kainos priklauso nuo Jūsų pasirinktos kelionės trukmės, datos ir apgyvendinimo tipo. Mes profesionaliai parinksime tinkamiausią variantą Jūsų poilsiui Jungtiniuose Arabų Emyratuose, pasirūpinsime visais kelionės dokumentais, o svarbiausia - JAE viza (JAE vizos kaina - 210 Lt/asmeniui).

Atostogos JAE - tai nepamirštama pažintis su daugiaspalviu arabišku kraštu, kuriame susipina ultra šiuolaikinis gyvenimas su islamiška kultūra, bekraštės dykumos ir oazės, sukurtos žmogaus rankomis, mečetės ir stulbinantys dangoraižiai, didžiulis asortimentas aukščiausios klasės viešbučių, siūlančių puikias apgyvendinimo (mieste, prie jūros, kalnuose), maitinimo, sporto paslaugas ir laisvalaikio pramogas, o taip pat gausybė restoranų, barų ir kavinių.

Sužinoti detalesnės informacijos apie keliones, galiojančius pasiūlymus, nuolaidas, akcijas, vizas į JAE, pateikti savo užklausimus ir kelionių rezervacijų užsakymus galite nurodytais kontaktais.

Kelionių organizatorius "FOXtravel"
Tel.: *****, *****
*****, *****
keliones i jungtinius arabu - nuotrauka 1