Šilčiausi plastikiniai ir mediniai langai šiuolaikinei statybai

kaina: 1 €(3,45 Lt) vieta: Jonava

SKELBIMO GALIOJIMAS BAIGĖSI

GEALAN 9000 profilis, 6 kamerų dviejų arba trijų stiklų stiklo paketu, su trimis sandarinimo tarpinėmis.
48 mm 3 stiklų paketo šiluminis laidumas 0,5 W/m2K, lango – 0,762 W/m2K
GEALAN 8000 profilis, 6 kamerų dviejų arba trijų stiklų stiklo paketu.
36 mm 3 stiklų paketo šiluminis laidumas 0,7 W/m2K, lango – 0,962 W/m2K

Puikus kokybės ir kainos santykis.

Plastikiniai langai iš VEKA, ALUPLAST, GEALAN profilių. Langai – ilgalaikė investicija, todėl juos perkant svarbu atsižvelgti ne tik į savo poreikius, bet ir į langų savybių skirtumus.
Šiuolaikiniai langai, durys išsiskiria daugybe privalumų. Tokie reikalavimai, kaip šilumos izoliacija, apsauga nuo įsilaužimų, garso izoliacija yra pagrindinės savybės apibūdinančios mūsų produkciją. Be to, šios sistemos išsiskiria ilgaamžiškumu, šiuolaikiniu dizainu bei lengva priežiūra.
Mediniai langai ir durys sukurs dar jaukesnę namų aplinką, leis natūraliai cirkuliuoti orui, užtikrins pakankamą šilumą namuose bei puikią garso izoliaciją. Pamirškite iš lauko sklindantį triukšmą, ir mėgaukitės jaukumu ir ramybe.
Su mediniais gaminiais sėklingai išspręsite problemas, kai namuose norite didelių matmenų langų ar vitrinų su stumdomomis durimis.

Apvadai langams, durims

Gaminame langų, durų apvadus, balkonų turėklus. Apvadai gaminami pagal medinių langų senovines technologijas Rąstiniams namams apvadai gaminami su specialia išdroža karūnoje, kad namui "sėdant" šoninis apvadas galėtų lysti į karūną.
Taip pat gaminame vidinius langų angokraščius iš bešakės klijuotos medienos 18 mm storio ir vidines palanges

Teikiame konsultavimo, projektavimo, matavimo, montavimo ir demontavimo privačiuose namuose, komercinėse, gamybinėse, biuro patalpose paslaugas.

Prašome nedvejojant kreiptis į mūsų kvalifikuotą klientų konsultantą: 8~610 00706
Siųskite laišką su Jūsų užklausa ***** ir ilgai neužtrukus gausite sąmatą!

Daugiau informacijos apie gaminius galite rasti mūsų atstovaujamos gamyklos el. svetainėje: ***** *****


Pagarbiai,
UAB „Jonviltė“
silciausi plastikiniai ir - nuotrauka 1 silciausi plastikiniai ir - nuotrauka 2 silciausi plastikiniai ir - nuotrauka 3 silciausi plastikiniai ir - nuotrauka 4 silciausi plastikiniai ir - nuotrauka 5 silciausi plastikiniai ir - nuotrauka 6 silciausi plastikiniai ir - nuotrauka 7 silciausi plastikiniai ir - nuotrauka 8