PATIKIMA, PATVARI GARMIN eTRX ***** navigacija

kaina: 159 €(549,00 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

PATIKIMA, PATVARI GARMIN eTRX ***** navigacija
Nešiojama GARMIN navigacija, skirta ploto matavimui, turizmui, pramogoms, sportui.
DAUGIAU INFORMACIJOS: www.pirkciau.lt .
Dovanojame papildomai Lietuvos TOPO žemėlapį. Įrenginio kaina su PRISTATYMU į kiekvieną Lietuvos miestą ***** LT.
eTrex ***** GPS imtuvas yra vieno populiariausio ir patikimiausio eTrex serijos nešiojamų GPS imtuvų patobulinta versija. Išsaugojusi patvarumą ir patikimumą, kompanija Garmin pridėjo į šį prietaisą patobulintą ergonomiką, naują vartotojo sąsają bei praplėtė darbo su žemėlapiais galimybes. eTrex ***** modelyje įdiegtas *****.***** colių ***** tūkst. spalvų ekranas su atnaujintu vartotojo valdymu, kuris užtikrina puikią vaizdo kokybę net prie tiesioginių saulės spindulių. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis korpusas nebijo jokio blogo oro. Legendinis šio prietaiso patvarumas daro jį atsparų dulkėms, purvui, drėgmei ir vandeniui. Daugybė tvirtinimo elementų leidžia eTrex ***** naudoti keturačiuose, dviračiuose, kateriuose, automobiliuose, o taip pat kaip asmeninį navigatorių. Efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix&#*****; palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka eTrex greitai ir tiksliai nustato jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. Naujieji eTrex GPS imtuvai taip pat palaiko Rusijos GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki *****% greitesnį pozicijos aptikimą.
Navigacija visiškai nauja! NAVIGACIJA IŠBANDYTA IR TINKAMA NAUDOTI! Suteikiama ***** metų garantija! Pristatymas į visus Lietuvos miestus NEMOKAMAS! NEMOKAMOS KONSULTACIJOS! GARMIN eTRX ***** KAINA ***** Lt. su pristatymu.
Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą*****faktūrą! Nuo šiol galima įsigyti išsimokėtinai per Ūkio banko lizingą pas mus Vilniaus *****, Šiauliai. MOB: ***** DAUGIAU INFORMACIJOS: www.pirkciau.lt . Prekes galima apžiūrėti ir įsigyti adresu: Vilniaus *****, Šiauliai.
KONSULTACIJOS TELEFONU: I*****VII: *****.*****.*****
patikima patvari garmin etrx - nuotrauka 1 patikima patvari garmin etrx - nuotrauka 2 patikima patvari garmin etrx - nuotrauka 3 patikima patvari garmin etrx - nuotrauka 4