Fotoaparatų, vaizdo kamerų remontas

kaina: 5,79 €(19,99 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Fotoaparatų, vaizdo kamerų remontas
Nukritus fotoaparatui ant žemės ar atsiradus kitiems mechaniniams pažeidimams, nerekomenduojama patiems bandyti remontuoti, nes dažnai fotoaparatas tik dar labiau sugadinamas. Standartiniai fotoaparatai nėra apsaugoti nuo drėgmės ar dulkių poveikio, tai pat žiemos metu gali sutrumpėti baterijos gyvavimo laikas, pradeda išsijunginėti LCD ekranai.
Ko nedaryti?
Gana dažnai pasitaikantis kompaktinių fotoaparatų gedimas, tai - užstrigęs objektyvas. Norint įjungti ar išjungti fotoaparatą, stringa objektyvas (neišlenda arba nesulenda). Esant tokiai situacijai nerekomenduojama krapštyti judančių objektyvo dalių, kadangi galima pridaryti dar daugiau žalos, kadangi kompaktinio fotoaparato detalės yra labai smulkios ir užtenka nedidelio spustelėjimo joms pažeisti ar sugadinti.
DAŽNIAUSI GEDIMAI, KURIUOS GALIME PAŠALINTI: neįsijungia, įsijungia bet nefotografuoja, objektyvas išvažiuoja ir suvažiuoja atgal arba objektyvas užstrigęs, sudaužytas ekranas, sklinda neįprasti garsai, fotografuoja su linijomis, neryškus vaizdas ekrane, baltos ar juodos fotografijos, neveikia valdymo mygtukai, neveikia blykstė, fotoaparate prisikaupė dulkių, fotoaparatas įkrito į smėlį, neatpažįsta atminties kortelių ir kt.
Remonto kaina nuo 20 lt.
Išrašome sąskaitas faktūras.
Platesnė informacija tel. mob: *****, *****. Daugiau informacijos internetinėje svetainėje *****.
KONSULTACIJOS TELEFONU: I-VI: 9.00-18.00
Mus rasite adresu : Vilniaus g.230, Šiauliai.
*Mums bus malonu, jei Jūs tapsite nauju mūsų klientu *
fotoaparatu vaizdo kameru - nuotrauka 1 fotoaparatu vaizdo kameru - nuotrauka 2 fotoaparatu vaizdo kameru - nuotrauka 3