Nešiojamas kompiuteris ASUS 1215B už DIDMENINĘ kainą

kaina: 361,74 €(1 249,02 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Nešiojamas kompiuteris ASUS 1215B už DIDMENINĘ kainą
Nešiojamas kompiuteris ASUS 1215B
Išskirtinės šio nešiojamo kompiuterio savybės:
PRAKTIŠKAS DYDIS – šis modelis yra 12.1” colių įstrižainės. Tai yra optimaliausias kompiuterio dydis daug keliaujantiems ir tiems, kuriems kompiuteris yra reikalingas visur ir visada. Kompiuteris nėra toks mažas, kad būtų nepatogu dirbti ir nėra toks didelis, kad būtų nepatogu jį nešiotis. Ekranas yra LED technologijos ir turi labai aukštą raišką 1366x768px. Palyginimui ši raiška yra standartiniuose 15.6” colių kompiuterių ekranuose. Kuo didesnis ekranas, tuo mažiau ryškus vaizdas.
ALIUMINIS KORPUSAS – Kompiuterio korpusas yra pagamintas iš aliuminio. Jis yra labai tvirtas. Ši savybė labai reikalinga dėl jo, kad jis nuolat transportuojamas. Ekranas stovi tvirtai ir nesilanksto paėmus už korpuso kampo.
DIZAINAS – įspūdingas kompiuterio dizainas. Sidabro spalvos aliuminis korpusas suteikia kompiuteriui prabangos įvaizdį, o juodas vidus elegantiškumo. Šį modelį galima priskirti verslo klasei.
OPERACINĖ SISTEMA – kompiuteris jau yra su legalia Windows 7 operacine sistema, galima naudotis tiek darbe, tiek namie. Įsigijus šį kompiuterį nebereikės gaišti laiko diegiant operacinę sistemą. Šis kompiuteris naudojamas iškart. Visos legalios programos jau sudiegtos.
BATERIJA – įspūdingas baterijos gyvavimo laikas. Nešiojamas kompiuteris Jums dirbs net iki 8 valandų. Kelionėje jis nepamainomas pagalbininkas. Neatstoja net planšetinio kompiuterio.
MULTIMEDIJA – šis modelis neturi mažiau funkcijų nei visi kito kompiuteriai. Jis yra su internetine (webcam) kamera, įdiegtu mikrofonu, greita USB 3.0 jungtimi, kortelių skaitytuvu, HDMI jungtimi, bevieliu internetu, STEREO garsiakalbiais.
Kietas HDD diskas- 250 GB.
RAM- DDR3, 2 x SO-DIMM, 2GB/3GB/4GB.
Priedai: Baterija, pakroviklis, lietuviška naudojimosi instrukcija, pakuotė.
Kaina tik 1249 lt. Garantija 24 mėn. Garantija yra TARPTAUTINĖ.
Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!
KAINA 1249 LT. Taip pat Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Nuo šiol galima įsigyti išsimokėtinai per Ūkio banko lizingą. MOB: *****.
Mob: *****, *****
DAUGIAU INFORMACIJOS arba galima tiesiogiai įsigyti internetinėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
nesiojamas kompiuteris asus - nuotrauka 1 nesiojamas kompiuteris asus - nuotrauka 2 nesiojamas kompiuteris asus - nuotrauka 3 nesiojamas kompiuteris asus - nuotrauka 4