GREIČIAUSIAS IR PERSPEKTYVUS 7 colių navigatorius

kaina: 138,73 €(479 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

GREIČIAUSIAS IR PERSPEKTYVUS 7 colių navigatorius

***** pristato daugybę įrodytų privalumų IHEX-9700 HD navigaciją SUNKIAJAM transportui. Jokių apribojimų naujinant žemėlapius! TRUCK-FURINĖ FUNKCIJA - informacija sunkiajam transportui/sunkvežimiui skiriasi. Nereikia tikėti, kad visos šalys yra paruoštos sunkvežimio vairuotojams. Kiek yra įmanoma ir kiek yra informacijos, mes esame paruošę IHEX-9700 HD Truck modelyje. Išsamiai sudėjome lankytinas vietoves, sunkvežimių stovėjimo aikšteles ir kitą informaciją. Galima sudarytą visą maršrutą išanalizuoti, pridėti/keisti tarpinius taškus. Galima suvesti duomenis apie vilkiko aukštį, plotį, ilgį, leistiną greitį, ašių skaičių,

KUOM VERTA? PATEIKIAMI TIKRI FAKTAI:
PATIKIMUMAS - labai dideliu tempu atsiranda daug negirdėtų ir naujų navigacijos modelių. IHEX gamintojo navigacijos garantuoja patikimumą, nes jos atsiradimas nėra naujas ir patirtis įrodė darbinį ilgaamžiškumą. Korpusai yra tvirti ir turi dizaino efektyvumą.

DIDELIS 7.0” EKRANAS - kuo didesnis ekranas, tuo paprasčiau navigaciją valdyti ir matomas didesnės apimties žemėlapio plotas. Ekrano raiška yra aukšta ir suderintas jo kontrastas. Reikalinga atkreipti, kad didesnio nei 4.3" ekrano raiška būtų ne žemesnė nei 800x480 px.

DAUG iki 20 GB ATMINTIES - navigacijos apimtį galima praplėsti iki 20 GB! Žemėlapiai kaskart atnaujinami ir pareikalauja daugiau atminties. Su šia navigacija Jums niekada nekils tokių rupesčių.

PROCESORIUS IR OPERATYVIOJI ATMINTIS - įspūdingu greičiu dviejų branduolių procesorius apdoroja informaciją, planuoja ilgus maršrutus. Procesoriaus galingumas 600 MHZ.

VISOS EUROPOS ŽEMĖLAPIŲ DETALUMAS - norint užtikrinti žemėlapių detalumą, mes pateikiame dviejų pagrindinių TELEATLAS ir NAVTEQ gamintojų žemėlapius. Ar su vienu, ar su kitu žemėlapiu rasite reikiamą adresą ir kelionė neteiks rūpesčių. Nuvyksite į bet kurią Europos šalį.

2D/3D - dvimatis/trimatis erdvinis žemėlapio atvaizdavimas. Trimatis vaizdas suteiks navigacijai įspūdingumo matant pastatus trimačiu (iš visų pusių) vaizdu.

KONFIGURACINĖS GALIMYBĖS - navigacijos valdymas, balsai yra lietuvių kalba. Paprastas naudojimas ir lietuviška naudojimosi instrukcija.

PERSPEKTYVUMAS - IHEX-9700 HD yra perspektyvus modelis, nes neribos nei atminties trūkumas, nei procesoriaus galingumas, nei operatyvioji atmintis, o ekranas yra pagamintas iš LED technologijos.

Suteikiama 12 mėnesių garantija! Pristatymas į visus Lietuvos miestus NEMOKAMAS! NEMOKAMAS ŽEMĖLAPIŲ ATNAUJINIMAS, NEMOKOMOS KONSULTACIJOS!
Modelis: IHEX-9700 HD. Kaina 479 Lt Pirkimas vyksta per įmonę! Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą ir pateikiame visus įsigijimo dokumentus.
Mob: *****, *****
DAUGIAU INFORMACIJOS arba galima tiesiogiai įsigyti internetinėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
greiciausias ir perspektyvus 7 - nuotrauka 1 greiciausias ir perspektyvus 7 - nuotrauka 2 greiciausias ir perspektyvus 7 - nuotrauka 3 greiciausias ir perspektyvus 7 - nuotrauka 4 greiciausias ir perspektyvus 7 - nuotrauka 5