Erdvus 4k namas šalia Kauno!

kaina: 77 618,16 €(267 999,98 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Ramioje bei gražioje vietoje, Gervėnupyje SB „Gervėna“, parduodame naujos statybos 2 – jų aukštų namą. 0,066 ha sklype pastatytas 170 kv. m. mūrinis namas. 2006 metais namas pilnai įrengtas. Be to yra išduotas sertifikatas, kad namas pilnai apšiltintas. Visur sudėti kokybiški plastikiniai langai. Pirmajame aukšte yra erdvus kambarys, taip čia pat įrengta virtuvė su svetaine, WC su dušo kabina, katilinė ir 21,02 kv. m. garažas. Kambaryje pastatytas židinys, nuo kurio išvežioti šildymo ortakiai. Kambario grindys – parketas. Virtuvės, WC ir katilinės grindys - šildomos. Taip pat apšildoma ir garažo patalpa.
Antrame aukšte įrengti 3 labai erdvūs kambariai su sieninėmis spintomis, WC su vonia. Iš koridoriaus – išėjimas į balkoną. Visame name išvedžiota nauja el. instaliacija, įrengta signalizacija bei priešgaisrinė sistema.

Namas apšildomas kietu kuru. Kadangi namas yra labai šiltas, tai per sezoną užtenka 8 kūb. m. malkų. Kieme iškastas 8 žiedų vandens šulinys. Vanduo šildomas nuo katilo ir elektros. Katilinėje pastatyti vandens filtrai. Kanalizacija- vietinė ( 2 šuliniai po 4 žiedus). Stogas šlaitinis, uždengtas šiferio lapais. Namas parduodamas su visa jame esančia įranga bei baldais, yra satelitinė antena. Todėl vos tik atsikėlę – galėsite gyventi iškart!

Labai erdvus bei gražiai sutvarkytas kiemas: auga vaismedžiai, dekoratyviniai augalai. Greta yra daug gyvenančių kaimynų, tad žiemą keliai nuvalomi. Šalia yra miškas, už 150 m. - keli tvenkiniai, o vos už 250 m. pasieksite Kauno marių pakrantę.

Tai gali būti Jūsų naujieji namai!

Kaina derinama.

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Inga Boikienė
Mob. *****
Tel. (*****
El. p.: *****
erdvus 4k namas salia kauno - nuotrauka 1 erdvus 4k namas salia kauno - nuotrauka 2 erdvus 4k namas salia kauno - nuotrauka 3 erdvus 4k namas salia kauno - nuotrauka 4 erdvus 4k namas salia kauno - nuotrauka 5 erdvus 4k namas salia kauno - nuotrauka 6 erdvus 4k namas salia kauno - nuotrauka 7 erdvus 4k namas salia kauno - nuotrauka 8