Automobilio spalvos keitimas be dažymo

kaina: 1 €(3,45 Lt) vieta: Kaunas

SKELBIMO GALIOJIMAS BAIGĖSI

Profesionalus pilnas arba dalinis automobilio apklijavimas tik aukščiausios rušies plėvelėmis. Automobilio spalvos keitimas be dažymo.

Automobilių dizaino studija Designo.lt
Krėvės pr 122A Kaunas.
Tel. *****

Automobilių apklijavimui suteikiame garantijas iki 2 metų!

Norite suteikti naują įvaizdį savo automobiliui? Pakeisti spalvą? Sukurti išskirtinį dizainą? Apsaugoti automobilį nuo įbrėžimų? Erozijos? Siekiate apsaugoti brangiai kainuojančią automobilio apdailą?
Tada automobilių apklijavimas būtent jums! Apklijuojame automobilius kliento pageidaujama spalva, taip pat pasiūlome savo nuomonę, kad automobilis įgautų unikalią išvaizdą ir būtų pastebimas gatvėje.

Pilnas arba dalinis automobilio apklijavimas

Lempų tamsinimas

Išskirtinio dizaino kūrimas

Autosporto automobilių apklijavimas

Motociklų apklijavimas

Atskirų automobilio dalių apklijavimas

Autobusų, mikroautobusų, sunkvežimių ir kitos technikos apklijavimas.

Apsauginės plėvelės "HEXIS Bodyfence"automobiliams klijavimas.


"HEXIS Bodyfence" Viena iš populiariausių apsauginių plėvelių Europoje. (Plėvelės pliusas tas, kad ši plėvelė turi (SELF HEALING funkciją) t.y pati užlyginanti įbrėžimus. Plėvelė saugo nuo vandalų, graffiti. Apsauginė plėvelė pasižymi dideliu stiprumu. Kainos ir kokybės santykis yra geriausias lyginant su konkurentais.

Dirbame tik su geriausiais (HEXIS, 3M, ORACAL, ARLON, AVERY, KPMF) plėvelių gamintojais. Ji nesusitraukia, nesusidaro raukšlės, neatsiklijuoja, yra atspari šalčiams. Nulupus plėvelę klijų nelieka ant paviršiaus.
automobilio spalvos keitimas - nuotrauka 1