GERAS 2k butas Kalniečiuose!

kaina: 26 934,66 €(92 999,99 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parduodame geros būklės 2 – jų kambarių butą, Šiaurės prospekte, Kalniečiuose. Butas yra penkių aukštų blokiniame name penktame aukšte. Bendras plotas 50 kv.m., kambariai: erdvus 17 kv.m. ir 12 kv.m. WC ir vonia įrengti atskirose patalpose.

Butas labai tvarkingas, jaukus, suremontuotas. Sudėti plastikiniai langas, buto lauko durys – šarvuotos, grindų danga – laminatas, sienos dažytos šviesiomis spalvomis. Svetainės durys praplatintos, todėl atsidaro papildoma erdvė iš koridoriaus. Iš didžiojo kambario yra išėjimas į balkonas, kuris įstiklintas plastikiniais langais, o sienos iškaltos plastikinėmis dailylentėmis. Butas labai šviesus, langai į rytus ir vakarus. Yra interneto, kabelinės televizijos, telefono ryšio įvadai. Pasirūpinta buto apšiltinimu: apšiltinta lauko siena ir sutvarkytas stogas.

Namas priklauso bendrijai, geri, ramūs kaimynai, laiptinė rakinama kodine spyna. Netoli parduotuvė „Šiaurinė“, dvi mokyklos, vaikų darželis, Šeimos klinika ir puikiai pasivaikščiojimams tinkantis takas į Kleboniškio mišką. Iš šalia esančios stotelės patogus susisiekimas su miesto centru ir kitais rajonais, šalia Savanorių prospektas. Patogus išvažiavimas į greitkelį Vilnius – Klaipėdą, Jonavos kelią.

PARDUODA:
UAB “S. IMPERIJA“
Asta Norvidienė
Mob. *****
El. p.: *****
geras 2k butas kalnieciuose - nuotrauka 1 geras 2k butas kalnieciuose - nuotrauka 2 geras 2k butas kalnieciuose - nuotrauka 3 geras 2k butas kalnieciuose - nuotrauka 4 geras 2k butas kalnieciuose - nuotrauka 5 geras 2k butas kalnieciuose - nuotrauka 6 geras 2k butas kalnieciuose - nuotrauka 7 geras 2k butas kalnieciuose - nuotrauka 8