Iškelti internetinę svetainę į pirmas pozicijas paieškos sistemose

kaina: 289,62 €(1 000,00 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Žinomos paieškos sistemos tokios kaip: Google, Yandex, Yahoo, Mail ir kitos. Robotai indeksuojantys Jūsų svetainę į kuo aukštesnes pozicijas paieškoje pagal tam tikrą raktinį žodį, frazę ar žodžius, frazes, kurie yra svarbūs ir atneštų didžiausios naudos pagal Jūsų teikiamas paslaugas (-ą) ar parduodamas (-us) prekes, produktus, pirmiausia atkreipia dėmesį į tekstų apimtį ir jų unikalumą, informacijos atnaujinimą.

Dauguma žmonių pirmiausiai ieško paslaugų, prekių, produktų ar informacijos per įvairias paieškos sistemas.

Taip pat dauguma žmonių neperžiūri visų pateiktų puslapių paieškoje, jie peržiūri pačius pirmus iš visų pateiktų. Jei Jūsų svetainė bus ne pirmuose paieškos puslapiuose, o paskutiniuose, tai didžioji dalis, galimų Jūsų vartotojų ar klientų, apie Jus nieko ir nesužinos.

Todėl mes galime padėti Jums iškelti Jūsų puslapį paieškos sistemose į pirmų puslapių pozicijas paieškoje pagal Jūsų svetainės ar veiklos apibūdinimo raktinį (-ius) žodžius, frazes.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad sudarant raktinius žodžius, yra svarbūs pagal užklausimų dažnumą ( žemo dažnumo, vidutinio dažnumo ir aukšto dažnumo užklausimai). Raktiniai žodžiai, frazės yra skirstomi pagal abstraktumą, konkretumą, nuo to būtent ir priklauso raktinių žodžių užklausimo dažnumas.

Mūsų siūlomų paslaugų kainos TOP pasiekimui pagal raktinius žodžius:

Vienkartinis mokestis 6 mėnesiams su 5 pasirinktais raktiniais žodžiais 1000 Lt.
Vienkartinis mokestis 6 mėnesiams su 10 pasirinktais raktiniais žodžiais 1900 Lt.

Norėdami papildomai pridėti raktinių žodžių, kiekvienas papildomas raktinis žodis mėnesiui jums kainuos 20 Lt.