Norvegija Norvegija Norvegija !!!

vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

DĖMESIO – nepakliūkite į apgavikų pinkles, kurie siūlo darbus NORVEGIJOJE, DANIJOJE ar kitose skandinavijos valstybese !!

Yra keletas nesąžiningų agentūrų ir žmonių, kurie nuolat internete ir laikraščiuose siūlo darbus Norvegijoje, Danijoje . Tai yra APGAULĖ !!

ĮSIDĖMĖKITE – Norvegijoje ar Danijoje yra PRIVALOMA mokėti norvegų, danų ar bent jau anglų kalbas !!!
Jei skelbime nurodyta, kad šitų kalbų mokėti nereikia – reiškiasi tai yra AFERISTAI !!

Tokie veikėjai siūlo įvairius nekvalifikuotus darbus fabrikuose. Siūlomi geri atlyginimai ir geros sąlygos tik tam, kad užkibtų lengvatikiai.

Isidarbinti Norvegijoje nera taip paprasta ir tikrai nera tiek darbo vietu kaip siulo nesaziningos agenturos. Pasiklausinekit draugu ar pazistamu - visi tik sneka apie ta Norvegija o nei vienas taip ir nebuvo idarbintas..

Iš tikrųjų, Jūs tik susimokėsite pinigus, o po kelių savaičių Jums bus pasakyta, kad nebėra laisvų vietų arba, kad darbdavys nepatvirtino Jūsų kandidatūros !!

O jokia atranka nėra vykdoma !! Ir jokių darbo vietų tos agentūros neturi !! Tai yra tik pasakos ir apgaulė, nes su jokiais Norvegijos ar Danijos darbdaviais jie nebendrauja !!

Pačiu geriausiu atveju Jums bus išverstas į Norvegų kalbą Jūsų gyvenimo aprašymas ( CV ) arba Jums pasiūlys darbą Anglijoje !!! Jei į Angliją nevyksite, prarasite sumokėtus pinigus. O jei vis dėl to norėsite vykti bent jau į Angliją, Jums reikės dasimokėti nemenką pinigų sumą.

Savo sutartyse tos agentūros įsipareigoja tik KONSULTUOTI įdarbinimo klausimais !!

Kad sudarytų rimtų firmų įvaizdį, jie iš žmonių reikalauja neteistumo, sveikatos pažymų. Viskas yra tik mulkinimas ir apgaulė !!!

Kadangi šita "įdarbinimo" Norvegijoje schema veikia jau gan seniai, ant šitų sukčių kabliuko jau pakliuvo tūkstančiai žmonių ir nei vienas nebuvo įdarbintas nei Norvegijoje nei kitoje skandinavijos salyje !!!

O afersitai vis dėlioja tuos pačius skelbimus ir ieško naujų aukų !!

Kai kurios agentūros dirba ir užsiima tokia nesąžininga veikla jau seniai, o kitos nuolat keičia pavadinimus ir kuria naujas firmas.

Kai kurios firmos net neskelbia savo kontaktų ir adresų. Ar nekyla klausimas kodėl??

Policijos nuovadose krūvos pareiškimų ant tokių „įdarbintojų“ Norvegijoje, nes apgautų žmonių tikrai labai daug..

TAIP, KAD BŪKITE LABAI ATSARGŪS, NEPAKLIŪKITE Į TOKIŲ AFERISTŲ PINKLES IR NETAPKITE DAR VIENU APGAUTU ŽMOGUMI !!!
norvegija norvegija norvegija - nuotrauka 1