Video registratorius su GPS

kaina: 132,94 €(459,02 Lt) vieta: Šiauliai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Video registratorius su GPS
DVR VIDEO registratorius su GPS antena ir GPS sensoriumi.
Daugiau informacijos: galima tiesiogiai įsigyti elektroninėje parduotuvėje. *****
Garantija 12 mėn. Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAS!
Modelis: DVR-3000 GPS KAINA 459,-LT
Ekranas: Spalvotas TFT 2.7 colių.
Video rezoliucija: 1280x480.
Foto rezoliucija: Max. 5 px.
Kameros kampas: 140 laipsnių ir 120 laipsnių kampas.
GPS sensorius ir GPS antena.
Atmintis: 2-32 GB.
Kamera automatiškai pradeda įrašymą įjungus automobilio maitinimą, sustoja ir išsijungia – išjungus automobilio maitinimą. Įrašas vyksta laiko intervalais arba kol kortelė bus pilna. Ciklas – pritrūkus kortelėje laisvos vietos, rašoma iš pradžių ant jau įrašytų vaizdų.
Vaizdas yra aukštos kokybės. Prietaisas turi dvi kameras. Viena prietaise įmontuota kamera filmuoja priekį, kita kamera filmuoja automobilio saloną.
Prietaisas turi judesio daviklį. Galima įjungti judesio daviklio funkciją ir filmuos tik tada, kai bus aptiktas judantis objektas. Priešingu atveju, prietaisas nefilmuoja.
Prietaisas turi GPS orientaciją. Filmuotoje medžiagoje užfiksuojamas realus laikas, realus važiuotas greitis. Programa leidžia pasirinkti Google žemėlapį ir perkialiama judėjimo trajektorija.
GPS Sensorius (pagreičio matuoklis) - automatiškai išsaugo vaizdą po kritimo arba keičiant padėtį. Jutiklis skirtas matuoti transporto priemonės pagreitį.
Prietaisas naudojamas: automobiliuose kaip eismo nelaimės įrodymo ar prevencinės kontrolės vaizdinė medžiaga; Turistinėse kelionėse; Taxi automobiliuose; Specialios paskirties technikoje bei automobiliuose; Tolimųjų reisų sunkvežimiuose.
Automobilinis pakroviklis, Laikiklis, GPS antena, Naudojimosi instrukcija (lietuvių kalba), dėžutė.
Modelis: DVR-3000 GPS. KAINA 459 LT. NEMOKAMAS pristatymas visoje LIETUVOJE! Pirkimas vyksta per įmonę, o ne per fizinį asmenį. Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą.
Mob: *****, *****
Daugiau informacijos: internetinėje parduotuvėje *****
Visas prekes galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
video registratorius su gps - nuotrauka 1 video registratorius su gps - nuotrauka 2 video registratorius su gps - nuotrauka 3 video registratorius su gps - nuotrauka 4 video registratorius su gps - nuotrauka 5 video registratorius su gps - nuotrauka 6 video registratorius su gps - nuotrauka 7