Būrimo rutulio seminaras

vieta: Ukmergė

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Mielieji, kviečiame Jus išmokti būrimo paslapčių su krištoliniu RUTULIU. Jis - ne tik neatsiejamas būrėjos darbo atributas, aiškiaregystės atvėrimo, susikaupimo, meditacijos priemonė, bet ir įspūdinga interjero detalė. Taip pat puiki nusiraminimo ir susikoncentravimo priemonė vaikams.
Seminarą veda Gerda Red. Vienintelė meistrė ir sertifikuota pradininkė Lietuvoje, sėkmingai dirbanti su šia priemone. Pranašavimo paslapčių mokys iš savo rašomos knygos – triptiko „ Stebuklas rutulyje “.Vadovė – tarologė, Amerikos Taro asociacijos ( ATA ) narė, nusipelniusi Izraelio tarologė, 2009 metais Vokietijoje įtraukta į pasaulio geriausių pranašautojų dešimtuką, ritualinės magijos specialistė, turinti 25 metų darbo patirtį.


Susitikime Jus supažindinsiu su:

Krištolinių rutulių kilme, istorija, fenomenu;
Pakrovimu, išvalymu, gydymu;
Angelo – globėjo pašaukimu;
Negatyvo nuėmimo ritualu;
Kaip apvalyti savo energetiką;
Grožio procedūrų, sveikatos ir energijos harmonizavimo būdais su rutuliu;
Visa tai išbandysite praktiškai, sužinosite veikimo principą ir galimybes. Bus suteikta visa reikalinga metodinė medžiaga;

Būrimo rutulius bus galima įsigyti seminaro metu. Pakrausiu juos specialia energija ir pritaikysiu Jums asmeniškai. Taip pat, būsite įšventinti į egregorą. Tapsite profesionalais ir pirmieji Lietuvoje!!


Pertraukėlių metu turiningai leisime laiką – bursimės iš kavos tirščių, taip pat, ekspres būrimas iš pačios lektorės lūpų.

Išduodami TARPTAUTINIAI SERTIFIKATAI!!

Kaina: 150 Lt.
Trukmė: intensyvus 5 val. kursas.

Būtina išankstinė registracija, nes formuojamos mažos grupelės individualiam apmokymui:
Mob. tel. ***** arba el. p: *****
Individualiai konsultacijai registruotis: + ***** arba el.p *****
burimo rutulio seminaras - nuotrauka 1