! ! ! SKYSTI TAPETAI ! ! ! SKYSTI TAPETAI ! ! ! SKYSTI TAPETAI ! ! !

kaina: 4 €(13,81 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Skysti tapetai kardinaliai skiriasi nuo tradicinių: jie parduodami ne rulonuose, o plastikiniuose įpakavimuose. Tai yra sausas mišinys iš medvilnės, šilko, akrilinių rišamųjų medžiagų. Tereikia sumaišyti paketo tūrinį su reikiamu kiekiu vandens ir tapetai paruošti naudojimui.
Tai ekologiškai švari medžiaga iš natūralių žaliavų. Šis produktas turi didelę spalvų gamą ir daugybę struktūrinių, išsiskiria kainų įvairove, todėl tinka visiems interjerams - kaip buto ar gyvenamojo namo apdailai, taip ir prabangių viešbučių ir biurų apdailai. Skysti tapetai nereikalauja specialaus paviršiaus paruošimo. Padengus specialiu gruntu juos galima tepti ant tinkuotų, betoninių, gipsinių arba medinių paviršių.
Privalumai - Skysti tapetai dėl savo pluoštinės struktūros turi gerų garso bei šilumos izoliacijos savybių. Skirtingai negu paprasti tapetai, skysti tapetai sudaro ištisą dangą be siūlių, jie padengia sutrūkusias sienas ir per juos nesimato sutrūkimo. Sienas skystais tapetais galite padengti ir be meistrų pagalbos. Juos galima klijuoti be sienų glaistymo taip sutaupant pinigų.
Charakteristikos:
natūrali, ekologiškai švari medžiaga;
lengva pataisyti pažeidimus;
tampri elastinga struktūra (paslepia sienos įtrūkimus) ;
garso izoliacija;
šilumos izoliacija (padengtas paviršius yra šiltas) ;
atspari drėgmei;
laidi orui;
antistatiška, (dulkėms atspari medžiaga. )
atstumianti dulkes;
ugniai atspari medžiaga;
padengus laku galima plauti ir valyti.

Verkių g. 35A
Telefonas: *****
*****

*****

Info@samumas. lt *****
UAB „Samumas"
 skysti tapetai skysti tapetai - nuotrauka 1  skysti tapetai skysti tapetai - nuotrauka 2  skysti tapetai skysti tapetai - nuotrauka 3  skysti tapetai skysti tapetai - nuotrauka 4  skysti tapetai skysti tapetai - nuotrauka 5  skysti tapetai skysti tapetai - nuotrauka 6  skysti tapetai skysti tapetai - nuotrauka 7  skysti tapetai skysti tapetai - nuotrauka 8