Sodyba Raseiniu raj., Nemaksciu sen.

vieta: žemėlapisRaseiniai, Raseiniu raj ...

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parduodama *****.***** ha sodyba Raseinių raj., Nemakščių seniūnijoje, Ylių kaime. Sklype yra ***** kv.m. mūrinis namas *****su rūsiu*****, namas pastatytas ***** m., tvartas *****kv.m.*****, elektra *****trifazis*****, krosnis su centriniu šildymu, vietinės komunikacijos, yra šulinys.

Kraštinė sklypo dalis ribojasi su upeliu "Šešuvis", sklype yra *****,***** ha miško. Sodyba ribojasi su autostrada Kaunas*****Klaipėda, šalia kavinės "Nikola" *****važiuojant nuo Raseinių po dešine puse*****, yra keli privažiavimai.

Sklype yra įregistruoti: gyvenamasis namas *****,***** kv.m.*****, pastatas*****kluonas ***** kv.m*****, pastatas*****svirnas ***** kv.m.*****, sandėlys ***** kv.m.***** ir kt. statiniai.

Vieta tinkama turizmo veiklai vystyti *****kadangi pr abi sklypo kraštines teka upelis, yra miškas*****, gyvūlių auginimui *****nes suplanuoti statiniai papildomiems pastatams statyti.
sodyba raseiniu raj nemaksciu - nuotrauka 1 sodyba raseiniu raj nemaksciu - nuotrauka 2 sodyba raseiniu raj nemaksciu - nuotrauka 3