Parduodam Sodybą Alytaus rajone, ant Alovės ežero kranto!

kaina: 60 000 €(207 168 Lt) vieta: Alytus

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parduodu sodybą Alytaus rajone. Ant Alovės ežero kranto (apie 30 metrų nuo vandens).
Erdvus kiemas, cementuotas privažiavimas prie namo. Šalia yra prūdelis kuriame galima žvejoti. Kiemas su ežeru ribojasi 35 metrus. Geras priėjimas prie ežeriuko. Ir apskritai, labai graži ir rami vieta. Sodyba tinka ir verslui.

Objektą sudaro:
a) Gyvenamasis namas 297m²:
Mūrinis – medinis vieno aukšto namas. Virtuvė kartu su svetaine, didelis holas, WC, dušas, pirtelė, 6 miegamieji kambariai, Sandėlio kambarys (po juo yra ir rūsys), 40m² garažas (su duobe). Namas apšildomas kieto kuro katilu (šildymo sistema modernizuota 2015 m.). Vandentiekis vietinis.
b) Rastinė Klėtis 167m²
Autentiškas 1952m. Vieno aukšto statinys su mansarda. Yra įvesta elektra (60kW)
c) Medinis Svirnas - 61m²
Dabar ten laikoma galybė triušių!
d) Sklypas (Namų valda) – 43a.

P.S. Sodybai reikia investicijų, todėl ir parduodame už tokią kainą, o ne brangiau. Čia galėtų būti sodyba verslui, nes aplink ežerą ir taip yra kelios kaimo turizmo sodybos.
parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 1 parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 2 parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 3 parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 4 parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 5 parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 6 parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 7 parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 8 parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 9 parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 10 parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 11 parduodam sodyba alytaus - nuotrauka 12