Batų valymo šepečiai

kaina: 20 €(69,06 Lt) vieta: Klaipėda

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Ne vienam puikiai pažįstama situacija, grįžti namo, batai aplipę purvu, žemėmis ar sniegu. Kur dabar nusivalyti, kad nesinešti viso to su savimi į patalpą, žinoma kyla klausimas ?

Norime Jums pristatyti naują įrenginį mūsų šalyje – batų valymo šepečius. Jie skirti tam, kad prieš įeinant į patalpas galima būtų lengvai kelis kartus perbraukti per šiuos šepečius ir nuvalyti nešvarumus nuo avalynės. Kadangi šepečių šeriai yra pagaminti iš plastiko, greitai nenusidėvės, gali išvalyti nešvarumus ir iš batų protektoriaus. Lengva primontuoti, galima naudoti jį prie bet kokio įėjimo – daugiabučio namo, įstaigų, ofisų, nuosavų namų, ūkinių pastatų ir t.t.

Tikimės pasinaudosite mūsų pasiūlymu ir patys netruksite tuo įsitikinti.

Produktas yra gerai žinomas ir plačiai naudojamas Suomijoje bei kitose skandinavijos šalyse. Taip pat tai naujovė Lietuviškai rinkai.
batu valymo sepeciai - nuotrauka 1 batu valymo sepeciai - nuotrauka 2 batu valymo sepeciai - nuotrauka 3 batu valymo sepeciai - nuotrauka 4 batu valymo sepeciai - nuotrauka 5 batu valymo sepeciai - nuotrauka 6 batu valymo sepeciai - nuotrauka 7