Vila Ūla- konferencijos, mokymai, vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai

kaina: 39 €(134,66 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Vila Ūla- konferencijos, mokymai, vestuvės, gimtadieniai, jubiliejai

Ieškote išskirtinės vietos svarbiai šventei ar mokymams? O galbūt norite pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti su šeima ar draugais? 3* viešbutis “Vila Ūla”- tai vieta kurioje mes išgirsime Jūsų norus ir padėsime surengti įsimintiną renginį! Esame įsikūrę nuostabioje gamtos oazėje, ant regiono pasididžiavimo- smaragdinės spalvos Burokaraisčio ežero kranto. Svečiai gali apsistoti pagrindiniame pastate esančiuose dviviečiuose, keturviečiuose kambariuose, šalia ežero esančiuose dvejuose apartamentuose su pirtimi arba atskirame šešiavietyje vasarnamyje su židiniu. Viloje yra nuomojama banketinė salė, rengiami banketai, organizuojamos šventės ir pokyliai. Didesnei kompanijai siūlome išsinuomoti visą vilą su konferencijų sale, biliardine, stalo tenisu, pirtimis, kubilais, dviračiais, baidarėmis, krepšinio ir tinklinio aikštele, keturračiu, motoroleriais, motorine valtimi ir gardžiausiais patiekalais visoje Dzūkijoje! Tiek nakvynei tiek ir maitinimui galime priimti apie 50 svečių. Pavasarį bei vasarą siūlome specialias pramogas: orientacines varžybas, team-building renginius, baidarių bei dviračių žygius, surengti krepšinio ar tinklinio varžybas, žvejybą privačiame ežere bei daugybę kitų lauko pramogų!

**Papildomos paslaugos: profesionalaus vantininko programa pirtyje, team-building organizatoriaus paslaugos, gido paslauga, apgyvendinimas su gyvūnais, žvejybos inventoriaus nuoma, žirgų ir karietos nuoma, vyno degustacijos, mobilaus baro nuoma su skaniausiais kokteiliais, dovanų kuponai, specialių apgyvendinimo, maitinimo ir pramogų rinkiniai, pervežimas.

***Adresas - Ežero g. 3, Burokaraistėlė, Merkinės sen., Varėnos r. sav. (Atstumai iki Druskininkų - 30km, Alytaus - 40 km, iki Vilniaus - 90 km, iki Kauno - 100km, iki Marijampolės 100km).

****Kainos (galioja iki 06.01 d.):

Dviviečiai numeriai - nuo 39 Eur
Keturviečiai numeriai - nuo 69 Eur
Apartamentai su pirtimi ir kubilu - nuo 99 Eur
Šešiavietis vasarnamis su židiniu - nuo 99 Eur
Visos Vilos nuoma - 500-2000 Eur (priklauso nuo žmonių skaičiaus, savaitės dienos, derinama asmeniškai)
Daugiau informacijos - *****, *****, tel.: ***** ir el. paštu : *****
DĖMESIO! *****DAR TURIME LAISVŲ SAVAITGALIŲ GEGUŽĖS, BIRŽELIO MĖN.*****
vila ula konferencijos mokymai - nuotrauka 1 vila ula konferencijos mokymai - nuotrauka 2 vila ula konferencijos mokymai - nuotrauka 3 vila ula konferencijos mokymai - nuotrauka 4