Parduodamas 3 kamb. butas Kėdainių m., Basanavičiaus g

kaina: 31 200 €(107 727,36 Lt) vieta: žemėlapisKėdainiai, J. Basanavičiaus g.

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parduodamas 3 kamb. butas Kėdainių m., Basanavičiaus g. Bendras buto plotas 65 kv. m. Kambariai nepereinami, jų plotai 17; 14 ir 12 kv. m. Virtuvės plotas 10 kv. m. Yra du balkonai. Namas devynių aukštų blokinis, pastatytas 1979 metais, parduodamas butas aštuntame aukšte. Laiptinės aikštelėje trys butai. Namo lauko durys rakinamos kodine spyna, įrengtas domofonas - durų atvėrimo sistemos valdymo įtaisas. Bendra laiptinė tvarkinga. Į butą durys iš laiptinės - šarvotos, vidinės durys į kambarius ąžuolo masyvas. Langai plastikiniai su stiklo paketais. Grindys plaukiojančiu parketu. Bute dalis sienų dažytos, kita dalis išklijuotos tvarkingais tapetais. WC ir vonia kartu – įrengta dušo kabina, grindys ir sienos naujo modelio plytelėmis. Koridoriaus sienos iškaltos medinėmis dailylentėmis. Bute remontai padaryti nesenai, tik virtuvė remontuotina, kadangi neseniai kaimynams iš viršaus trūko vandens vamzdis, todėl įvyko šioks toks užpylimas ir šis brokas nėra užglaistytas. Šiai dienai visas vamzdynas namo laiptinėje pakeistas naujas, ne tik bute, bet per visus aukštus. Butas šiltas, kadangi laukinės sienos apšiltintos 5 cm. putų polistirolu, kuris dengtas gipso kartono plokštėmis. Lubos taip pat dengtos putų polistirolu ir iškaltos gipso kartono plokštėmis dėl garso izoliacijos. Butas tvarkingas, tai matysite iš pridėtų nuotraukų.

Kaina 31 200 Eurų. Išsamiau teiraukitės apie parduodamą butą ir dėl apžiūros tarkitės tel. mob.: *****, Kėdainiai. UAB Nekilnojamojo turto agentūra "ALVYTA ir KO", *****Patikėkite savo rūpesčius mums! Paskambinkite man ir aš surasiu pirkėją arba nuomininką Jūsų namui, butui, sodui, sklypui, patalpoms. Patikimas Jūsų nekilnojamojo turto brokeris, tel. ***** Donatas.
parduodamas 3 kamb butas - nuotrauka 1 parduodamas 3 kamb butas - nuotrauka 2 parduodamas 3 kamb butas - nuotrauka 3 parduodamas 3 kamb butas - nuotrauka 4 parduodamas 3 kamb butas - nuotrauka 5 parduodamas 3 kamb butas - nuotrauka 6 parduodamas 3 kamb butas - nuotrauka 7 parduodamas 3 kamb butas - nuotrauka 8