Išsimokėtinai pigūs sklypai su komunikacijomis prie Klaipėdos

kaina: 12 314,64 €(42 519,99 Lt) vieta: Klaipėda

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Pigiai parduodu sklypus gyvenamojo namo statybai su visomis komunikacijomis : elektra, vandentiekis, F kanalizacija, L kanalizacija, privažiavimo keliai.
Sklypai yra Klaipėdos rajone, Slapšilės kaime važiuojant autostrada Klaipėda ***** Vilnius, pasukus į Gargždus pro Dauparus ***** ***** iame kilometre, prie autobusų stotelės, iki Gargždų *****as kilometras. Patogus susisiekimas visuomeniniu transportu, kas pusę valandos važiuoja mikroautobusai Klaipėda ***** Gargždai. Rengiamas naujas dviračių takas į Gargždus.Visi sklypai gerai suprojektuoti geografiškai, t.y. sklypai suprojektuoti taip, kad sodas būtų pietų/vakarų pusėje. Kvartalas mažas ***** tik ***** sklypų. Šalia jau baigiamas statyti ***** sklypų kvartalas.
Sklypai yra nuo *****,***** iki ***** arų dydžio. Vieno aro kaina ***** Lt. Komunikacijų kaina vienam sklypui ***** ***** Lt. Vadinasi, mažiausio sklypo kaina ***** ***** ***** Lt, kartu sklypo ir komunikacijų kaina. Yra galimybė mokėti dalimis su *****% metinių palūkanų priemoka. Maloniai kviečiame kreiptis, jei susidomėjote ar turite papildomų klausimų.
issimoketinai pigus sklypai su - nuotrauka 1 issimoketinai pigus sklypai su - nuotrauka 2 issimoketinai pigus sklypai su - nuotrauka 3