Išsimokėtinai pigūs sklypai su komunikacijomis prie Klaipėdos

kaina: 12 314,64 €(42 519,99 Lt) vieta: Klaipėda

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Pigiai parduodu sklypus gyvenamojo namo statybai su visomis komunikacijomis : elektra, vandentiekis, F kanalizacija, L kanalizacija, privažiavimo keliai.
Sklypai yra Klaipėdos rajone, Slapšilės kaime važiuojant autostrada Klaipėda - Vilnius, pasukus į Gargždus pro Dauparus 3 - iame kilometre, prie autobusų stotelės, iki Gargždų 1-as kilometras. Patogus susisiekimas visuomeniniu transportu, kas pusę valandos važiuoja mikroautobusai Klaipėda - Gargždai. Rengiamas naujas dviračių takas į Gargždus.Visi sklypai gerai suprojektuoti geografiškai, t.y. sklypai suprojektuoti taip, kad sodas būtų pietų/vakarų pusėje. Kvartalas mažas - tik 15 sklypų. Šalia jau baigiamas statyti 17 sklypų kvartalas.
Sklypai yra nuo 8,76 iki 20 arų dydžio. Vieno aro kaina 2000 Lt. Komunikacijų kaina vienam sklypui 25 000 Lt. Vadinasi, mažiausio sklypo kaina - 42 520 Lt, kartu sklypo ir komunikacijų kaina. Yra galimybė mokėti dalimis su 8% metinių palūkanų priemoka. Maloniai kviečiame kreiptis, jei susidomėjote ar turite papildomų klausimų.
issimoketinai pigus sklypai su - nuotrauka 1 issimoketinai pigus sklypai su - nuotrauka 2 issimoketinai pigus sklypai su - nuotrauka 3