Vestuvines sukneles WeddingDeluxe

kaina: 500 €(1 726,40 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Vestuvės - tai labiausiai jaudinantis ir džiuginantis momentas dviejų įsimylėjėlių gyvenime. Kiekviena būsima nuotaka svajoja apie gražiausią nuotakos suknelę. Vestuvinės suknelės paieška tai ne tik vienas iš pagrindinių darbų planuojant vestuves, bet ir pats maloniausias laiko praleidimas. Matuodamasi vestuvinę suknelę ir matydama save veidrodyje, kiekviena nuotaka tuo metu įsivaizduoja šalia savęs jaunikį, jo šypseną ir meile švytinčias akis, tėvų ir svečių nuostabą bei džiugesį veiduose.
Šiuolaikinių vestuvinių suknelių mados tendencija - nepriekaištingas vestuvinės suknelės ir nuotakos figūros derinys. Vestuvinė suknelė, turi padėti išryškinti nuotakos natūralų grožį ir atskleisti nuotakos individualumą. Vestuvinė suknelė turi būti grakšti, elegantiška, rafinuota ir romantiška.
Wedding Deluxe vestuvinių suknelių nuomos salone rasite daug įvairių ir įspūdingų skandinaviško stiliaus vestuvinių suknelių. Įvairių medžiagų, formų ir ilgių suknelės atitiks visus Jaunosios reikalavimus.
Wedding Deluxe vestuvinių suknelių salono personalas padės Jums išsirinkti pačią gražiausią ir Jums labiausiai tinkančią bei patinkančią vestuvinę suknelę. Prie Jūsų vestuvinės suknelės priderinsime aksesuarus, papuošalus ir batelius.
Taip pat siuvame ir pagal individualius užsakymus.

Wedding Deluxe vestuvinių suknelių nuomos salono tikslas išpildyti nuotakos svajones ir padaryti Jūsų šventę įspūdingą ir nepamirštamą.
*****
vestuvines sukneles - nuotrauka 1