Parduodamas šiuolaikinės statybos namas

kaina: 43 500 €(150 196,80 Lt) vieta: žemėlapisAlytus, Putinų

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parduodamas 2009-2016 metų statybos namas Putinų g. Namo bendras plotas -119.84 kv.m. Šalia namo daug erdvės ir žalumos, nes ribojasi su valstybiniu žemės sklypu,kuriame yra ir tvenkinys. Sklypo plotas 4.76 arai. Namas apšiltintas 15cm puta ir aptinkuotas, plastikiniai langai. Perdanga –gelžbetoninė. Stogas skardinis. Elektra 12 kv., miesto vandentiekis. Čia pat yra stotelė, todėl labai patogus susisiekimas viešuoju transportu. Netoli VĮ “Regitra”.
Pirmame aukšte yra svetainė , kuri sujungta su virtuve. Mansardoje galima įrengti vaikų kambarį arba miegamuosius. Mansardoje sudėti VELUX langai. Namas nedidelis ir kompaktiškas, nėra nereikalingų plotų. Jį galima įrengti pagal savo skonį ir jaukiai ,ramiai gyventi. Skambinti *****.
parduodamas siuolaikines - nuotrauka 1 parduodamas siuolaikines - nuotrauka 2 parduodamas siuolaikines - nuotrauka 3 parduodamas siuolaikines - nuotrauka 4 parduodamas siuolaikines - nuotrauka 5 parduodamas siuolaikines - nuotrauka 6 parduodamas siuolaikines - nuotrauka 7