Makiažo SAU kursai

kaina: 1 €(3,45 Lt) vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Esame grožio mokykla, ruošianti kvalifikuotus grožio specialistus. Teikiame aukštos kokybės mokymus, atitinkančius Švietimo ir mokslo ministerijos reikalavimus. Mūsų grožio mokykla siūlo kvalifikacijos kėlimo kursus, kurie leis pagilinti savo žinias grožio industrijos srityje, sužinoti naujausias tendencijas. Cinderella grožio mokyklos prioritetas — praktiniai užsiėmimai. Esame įsitikinę, kad be praktikos ir realaus teptuko potėpio yra sunku pažinti tikrąją makiažo galią. Todėl, siekiame, kad mūsų grožio mokykla Kaune suteiktų visas galimybes tobulėti. Cinderella grožio mokykla Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje suteikia galimybę sužinoti, praktikuotis ir išmokti grožio sferos subtilybes. Atsidavę dėstytojai, daug metų dirbantys savo srityse, padės įgyvendinti savo svajones ir pasirūpins, kad žinios, kurias įgausite kursų metu, taptų jūsų gyvenimo dalimi. Baigus mokymus suteikiamas diplomas ir anglų kalba. Cinderella grožio mokykla Kaune — tai gražus kelias į sėkmę.
Norit pakeisti profesija ir išmokti kažko naujo? Apsilankykite Cinderella Beauty School grožio kursuose. Čia išmoksite ne tik įvairių gržio subtilybių, kurias atskleis kvalifikuoti specialistai, bet ir laiką praleisite jaukioje ir kupinoje gerų emocijų aplinkoje.
Kontaktai:
UAB „Cinderella Beauty School“
Cinderella Beauty School
M. Daukšos g. 16, Kaunas LT-44283
*****
*****
*****

Grožio kursai, visažisčių kursai, antakių korekcijos kursai, blakstienų priauginimo kursai, depiliacija vašku, depiliacija cukrumi, makiažo kursai, Thuya kosmetika, Paese kosmetika, Atelier kosmetika, Phandys priemonės, ItalWax vaškas
makiazo sau kursai - nuotrauka 1