Vasaros pavėsinė Lego

kaina: 757 €(2 613,77 Lt) vieta: Panevėžys

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Šios pavėsinės karkasas yra pagamintas iš keturkampio metalinio cinkuoto vamzdžio, kurio metalas plienas. Stogas iš 4mm polikarbonato dangos, kurio garantinis laikas net 10 METŲ! O stalas ir sėdimos vietos dailiai apkaltos obliuota, šlifuota mediena, kuri paruošta dažymui. Patogus sėdėjimas erdvioje pavėsineje nustebins, nes stalo ir suolų aukštis sureguliuotas, jog kojos nesiremtų į jokius rėmus!

Pavėsinė suprojektuota taip, kad įėjimą/išėjimą galima padaryti iš bet kurios pusės ir tiek praėjimų, kiek norite. Visus šonus ar tik keletą pasirinktų galima apkalti polikarbonato medžiaga arba mediena. Universali konstrukcija leidžia tuo pačiu pagrindu padaryti pavėsinę arba mašinai stoginę šalia turint suolus su stalu.

Pavėsinės surinkimas paprastas ir greitas. Iš anksto paruoštos skylės leidžia, Jums tik pritvirtinti detales su varžtais. Taip pat, pavėsinė nereikalauja pamato, galima statyti ant žemės arba kietos dangos, tačiau galime pasiūlyti ir spec. kojeles, kuriomis sutvirtinsite karkaso rėmą į žemę.

Pavėsinės išmatavimai:
Plotis: 3 m
Aukštis: 2,5 m
Ilgis: 4 m, 6 m, 8 m ir t.t.
Kampuotas vamzdis: 20х20 mm
Suolo išmatavimai: 2,96m x 0,38m x 0,47m
Stalo išmatavimas: 2,96m x 0,87m x 0,74m
Sėdimos vietos: 16 žmonių laisvam sėdejimui, tačiau gerai kompanijai vietos užteks ir daugiau esant žmonių!Kaina: 757 Eur

Su mumis galite susisiekti ir Skype! Vardas: bioparkas.uab

Pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje
Daugiau prekių rasite *****

Tel. nr. *****
vasaros pavesine lego - nuotrauka 1 vasaros pavesine lego - nuotrauka 2 vasaros pavesine lego - nuotrauka 3 vasaros pavesine lego - nuotrauka 4 vasaros pavesine lego - nuotrauka 5