Darbas NETTO logistikos sandeliuose Berlyne

vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Darbas NETTO logistikos sandeliuose Berlyne
Siūlomos darbo vietos vyrams ir moterims Berlyne – NETTO lgistikos sandeliuose.
Darbo pobūdis – prekių surinkimas pagal užsakymus. Dirbate su mini autokariukais ( jiems specialių teisių nereikia, važinėti esate apmokomi). Darbas su ausinėmis – Jums per jas yra pranešama prie kurios rampos turite važiuoti ir kokį kiekį prekių surinkti.
Reikalavimai darbuotojams:
- Rusų kalbos žinios;
- Vokiečių kalbos pagrindai būtų privalumas ( bent jau mokėti skaičius)
- Amžiaus cenzo nėra, bet būtina įvertinti savo fizines galimybes bei imlumą besimokant.
Atlyginimas mokamas valandinis, 8.5-9eur./val., į mėnesį gaunate nuo 1200 iki 1500eur. į rankas. Atlyginimą gaunate 2 kartus per mėnesį (10 mėnesio dieną – avansas, 20 dieną – likusi dalis).
Taip pat mėnesio gale skiriamos premijos, 3 darbuotojai iš sandelio, įvykdę didžiausią normą, gauna bonusa – 200eur prie atlyginimo.
Apgyvendinimas suteikiamas butuose, po 1-3 asmenis kambaryje, priklausomai nuo kambario dydžio. Nuomos kaina 250eur./mėn, tačiau jeigu vykdote savo normas darbe už būstą mokėti nereikės. Būsto nuomos kaina atskaičiuojama iš atlyginimo, su savimi vežtis nereikia.
Norma vyrams yra surinti 220 dėžučių per valandą, moterims – 200 dėžučių. Dauguma dirbančių darbuotojų normas pradeda vykdyti nuo antro darbo mėnesio.
Darbo valandos: rytinė pamaina ( 6 – 14:45) ir popietinė pamaina (13- 21:45). Dirbama nuo 1ienio iki 5ienio, būna kad tenka atvykti į darbą ir 6ieniais. Pamainos keičiasi kas savaitę.
Kontraktas teisioginis su Vokietijos įmone, pradžioje kontraktai sudaromi nuo 3 iki 6 mėnesių, o po 2 metų darbo gaunate ilgalaikį kontraktą.
Issamesne informacija arba registracija atvykimui i ofisa tel. *****

*****
*****
darbas netto logistikos - nuotrauka 1