Darbas NETTO logistikos sandeliuose Berlyne

vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Darbas NETTO logistikos sandeliuose Berlyne
Siūlomos darbo vietos vyrams ir moterims Berlyne – NETTO lgistikos sandeliuose.
Darbo pobūdis – prekių surinkimas pagal užsakymus. Dirbate su mini autokariukais ***** jiems specialių teisių nereikia, važinėti esate apmokomi*****. Darbas su ausinėmis – Jums per jas yra pranešama prie kurios rampos turite važiuoti ir kokį kiekį prekių surinkti.
Reikalavimai darbuotojams:
***** Rusų kalbos žinios;
***** Vokiečių kalbos pagrindai būtų privalumas ***** bent jau mokėti skaičius*****
***** Amžiaus cenzo nėra, bet būtina įvertinti savo fizines galimybes bei imlumą besimokant.
Atlyginimas mokamas valandinis, *****.*****eur./val., į mėnesį gaunate nuo ***** iki *****eur. į rankas. Atlyginimą gaunate ***** kartus per mėnesį ***** mėnesio dieną – avansas, ***** dieną – likusi dalis*****.
Taip pat mėnesio gale skiriamos premijos, ***** darbuotojai iš sandelio, įvykdę didžiausią normą, gauna bonusa – *****eur prie atlyginimo.
Apgyvendinimas suteikiamas butuose, po ***** asmenis kambaryje, priklausomai nuo kambario dydžio. Nuomos kaina *****eur./mėn, tačiau jeigu vykdote savo normas darbe už būstą mokėti nereikės. Būsto nuomos kaina atskaičiuojama iš atlyginimo, su savimi vežtis nereikia.
Norma vyrams yra surinti ***** dėžučių per valandą, moterims – ***** dėžučių. Dauguma dirbančių darbuotojų normas pradeda vykdyti nuo antro darbo mėnesio.
Darbo valandos: rytinė pamaina ***** ***** – *****:***** ir popietinė pamaina ***** *****:*****. Dirbama nuo *****ienio iki *****ienio, būna kad tenka atvykti į darbą ir *****ieniais. Pamainos keičiasi kas savaitę.
Kontraktas teisioginis su Vokietijos įmone, pradžioje kontraktai sudaromi nuo ***** iki ***** mėnesių, o po ***** metų darbo gaunate ilgalaikį kontraktą.
Issamesne informacija arba registracija atvykimui i ofisa tel. *****

www.darbaiuzsienyje.com 
*****
darbas netto logistikos - nuotrauka 1