Dokumentų rengimo ir apskaitos kursai

įsiminti
kaina: 45 €(155,38 Lt) vieta: Kaunas
Laukiame JŪSŲ:
2018 m. balandžio 24 d. (antradienį).

Mokymo programa „Dokumentų rengimas ir apskaita“ nuo 2014 m. rugpjūčio 5 d. patvirtinta Valstybės tarnybos departamente.

2015 m. rugsėjo 18 d. mokymo programa įregistruota į Lietuvos darbo biržos neformaliojo profesinio mokymo programų sąrašą.

Kursai skirti pradedantiesiems, norintiems įgyti trūkstamų žinių, biuro administratoriams, buhalteriams, kitiems įmonės darbuotojams, kuriems reikia sudaryti ir tvarkyti darbuotojų asmens bylas, tvarkyti įmonės dokumentus, parengti bylas perdavimui į įmonės archyvą. Raštvedybos pagrindai reikalingi ne tik darbe, bet ir kasdienybėje.

Kursų tikslas - suteikti, neturintiems raštvedybos žinių, praktinių įgūdžių, kurių pakaktų gebėti tvarkyti įmonės dokumentaciją. Baigę šiuos kursus išmoksite dokumentais įforminti priimamus valdymo sprendimus, parengti reikiamus valdymo dokumentus, sisteminti dokumentus į bylas, registruoti dokumentus atitinkamuose registruose, parengti dokumentus perdavimui į įmonės archyvą.

Mokymus sudaro dvi dalys. Teorinė dalis – kurios metu nagrinėjami reikalavimai reikalingi dokumentų parengimui, tai ir yra raštvedybos pagrindas. Tai pat nagrinėsite kaipjie turi būti saugomi, kokia vykdoma jų apskaita. Praktinė dalis – skirta patikrinti ar įsiminėte raštvedybos pagrindus, todėl yra analizuojami įvairūs raštai, sprendžiama ar jie teisingai parengti.

Baigę mokymus galėsite tinkamai parengti įvairius dokumentus - įsakymus, prašymus, raštus ir kitus dokumentus. Tapsite tikru raštvedybos žinovu.

Detaliau aprašytas nagrinėjamas mokymų temas galite rasti šiuo adresu: www.docinta.lt/kursai/dokument-rengimas-ir-apskaita 
Registracija: www.docinta.lt/kursai/registracija 

Trukmė –4 ak.val.

Kaina:
45 € – įprastinė kaina.
41 € – su 10% nuolaida - galioja studentams, bedarbiams, vaikus iki 3 metų auginančioms motinoms, pensininkams, neįgaliems.
SPECIALUS PASIŪLYMAS Administratoriams! Užsiregistravus į „Dokumentų rengimo ir apskaitos“, „Personalo ir darbo užmokesčio apskaitos“ bei "Verslo etiketo" kursus, komplekto  kaina tik 189 €.

Kursai vyksta dvi dienas savaitgaliais (šeštadienį, sekmadienį) nuo 9:00 val. iki 13:45 val. arba tris dienas darbo dienomis nuo 17:30 val. iki 20:30 val.

Kontaktai:
Adresas: Savanorių pr. 347, Kaunas
Tel. nr.: 868507009
El. p.: info@docinta.lt
Registracija: www.docinta.lt/kursai/registracija