Internetinių svetainių kūrimas

kaina: 1 €(3,45 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Nebrangus interneto tinklapių ir elektroninių parduotuvių kūrimas su turinio valdymo sistema. Kuriame naujus, atnaujiname senus tinklapius, teikiame tinklapių el parduotuvių administravimo paslaugas.

Administruojame WEB projektus – tinklalapius, tinklaraščius ir elektronines parduotuves. WEB administravimo paslauga palengvins jūsų darbą, sumažins kaštus, padidins lankytojų skaičių ir pagyvins jūsų projektą.

„Google AdWords“ Reklamos administravimo paslaugos!
• Raktinių žodžių parinkimas – parinksime ne tik pagrindinius raktažodžius, bet ir raktinius žodžius, kurių konkurencija nedidelė ir paspaudimo kaina maža, bet jų dėka į Jūsų puslapį ateinantys klientai yra būtent ieškantys Jūsų siūlomos paslaugos.
• Administravimas / Optimizavimas. Sukonfiguruojame Jūsų Adwords kompanijos paskyrą taip, kad ji panaudotų Jūsų kaštus optimaliausiai ir pasiektų kokybiškiausius klientus, kurie atneš Jums pelną.
• Reklaminės kompanijos ataskaita. Nuolat vedame kompanijos analizę, stebime pasikeitimus bei į juos greit reaguodami pasiūlome Jums naudingus pakeitimus.
• Lankytojų stebėjimo instrumento įdiegimas. Visiems savo klientams nemokamai įdiegiame Google Analytics paskyrą, per kurią galima sekti lankytojų srautus ir veiksmus.

SEO paslaugos!
Turite savo web puslapį o gal el.parduotuvę, bet netenkina lankomumas ir pardavimai?
Būtent tam reikalingos SEO paslaugos bei SEO optimizacija.
Mes galime padėti! Padidinsime jūsų pardavimus ir puslapio lankomumą.
SEO optimizavimas atliekamas siekiant padidinti jūsų svetainės lankomumą. Jeigu svetainė nėra tinkamai optimizuota, ji nerodoma paieškos sistemoje „Google“. SEO optimizacija leidžia pritraukti daugiau lankytojų, o tai − unikalūs klientai, SEO padės jūsų svetainei pakilti į aukštesnes pozicijas pagal jums reikalingas užklausas.
internetiniu svetainiu kurimas - nuotrauka 1