Faberlic konsultantas

vieta: Utena

Skelbimo galiojimas baigėsi!

FABERLIC – STAMBI TARPTAUTINĖ KOSMETIKOS KOMPANIJA Siūlo tapti jų produkcijos platintoju!

Faberlic - tai tarptautinė bendrovė, kuri jau 13 metų gamina odos ir plaukų priežiūrai skirtą deguonies kosmetiką, dekoratyvinę kosmetiką ir parfumeriją. Šiuo metu Faberlic savo veiklą vykdo 18-oje šalių. Su Faberlic bendradarbiauja daugiau nei 700 000 žmonių Europoje ir Azijoje. Kasmet bendrovė dalyvauja kosmetikai skirtose parodose, kuriose mūsų produkcija sulaukia aukštų ekspertų įvertinimų. Tai patvirtina daugybė apdovanojimų ir diplomų.
Faberlic nuo pat įsikūrimo novatoriškai žvelgia į receptūras ir gamybą, naudoja tik aukštos kokybės sudedamąsias dalis. Profesionalūs mokslininkai kosmetologai kuria veiksmingus produktus, išskirtines formules, griežtai kontroliuoja kokybę.
Į mūsų bendrovės kosmetikos sudėtį įeina novatoriškas kompleksas Novaftem O2 - analogų neturintis transderminis deguonies nešėjas. Patentas jo naudojimui priklauso tik bendrovei Faberlic.
Bendrovės kataloguose galima rasti šiuolaikišką, madingą produktą kiekvienam šeimos nariui, patenkinti išrankiausią skonį siūlant aukščiausios kokybės produktą prieinamomis kainomis.
Visa produkcija hipoalergiška, labai veiksminga, prie jos nepriprantama, be to, apgalvota galimybė vieną produktą pakeisti kitu.
Kompanijos politika yra maksimaliai patenkinti klientų norus tiekiant jiems aukščiausios kokybės, efektyvią ir visiems prieinamą produkciją.Tad tai puiki galimybė norint užsidirbti, o svarbiausia, kad norint tapti konsultantu nereikia nieko mokėti ir nebūtina būti pilnamečiu!
Tolesnė informacija el. paštu.
faberlic konsultantas - nuotrauka 1