REDUCE *****mg *****Reductil *****mg*****

kaina: 19 €(65,60 Lt) vieta: Klaipėda

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Reduce ***** ***** veiklioji medžiaga sibutraminas *****mg***** slopina alkio jausmą, suteikia daug energijos ir greitina medžiagų apykaitą.
Reductil *****mg yra pagalbinis kūno svorio mažinimo programos vaistas:
pacientams, nutukusiems dėl netinkamų mitybos įpročių, kurių kūno masės indeksas *****KMI***** yra ***** kg/m***** ar didesnis;
pacientams, turintiems antsvorį dėl netinkamų mitybos įpročių, kurių KMI yra ***** kg/m***** ar didesnis ir kartu yra kitų su nutukimu susijusių rizikos veiksnių, pavyzdžiui, II tipo cukrinis diabetas ar dislipidemija *****riebalų apykaitos sutrikimai*****.
Gydymas Reductil *****mg yra tik ilgalaikės kompleksinės kūno svorio mažinimo programos dalis. Tinkamą svorio mažinimo programą sudaro mitybos ir elgesio įpročių keitimas, taip pat fizinio aktyvumo didinimas. Kompleksinė programa būtina tam, kad susiformuotų ilgalaikiai teisingos mitybos ir elgesio įpročiai, kurie ilgam padėtų išsaugoti sumažėjusį kūno svorį, nutraukus sibutramino vartojimą. Pacientai, vartodami Reductil *****mg, turi pakeisti gyvenimo būdą, kad galėtų palaikyti kūno svorį nebevartodami vaistų. Pacientai turi žinoti, kad jų svoris vėl gali padidėti, jei jie nesilaikys šios programos.

Mėnesio kursas ***** trys lizdinės plokštelės po ***** kapsulių.
Siuntimas į visus Lietuvos miestus registruotu paštu.
Galima pirkti išperkamuoju paštu *****sumokant pašte, atsiimant siuntą*****.


*****
*****
reduce 15mg reductil 15mg - nuotrauka 1