PARDUODAMAS SODAS SU NAMU IR PIRTIMI ŠERNUOSE

kaina: 44 000 €(151 923,20 Lt) vieta: Klaipėda

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Išpuoselėta sodyba laukia naujo GERO šeimininko. Yra dviejų aukštų mūrinis namas su dideliu rūsiu ir židiniu, atskiras pastatas su pirtimi ir virtuve (su baldais, virtuviniu komplektu, židiniu-krosnele), erdvus garažas dviems mašinoms, ventiliuojamas baseinas su valymo ir plovimo siurbliu, lauko pavėsinė su apsauga nuo vėjo, elektros instaliacija ir apšvietimu, lauko kepsninė ir dekoratyvinis fontanėlis. Vandentiekio sistema veikia visuose pastatuose. Erdvės pojūtį ir puikią užuovėją nuo vėjo suteikia šiaurės vakarų pusėje esantis miškas, nuo sodybos atribotas medine tvora. Privatumo sodybai duoda perimetru apželdinta gyvatvorė. Puikiai suplanuotas sodo dizainas, leisiantis džiaugtis aplinka visais metų laikais. Sodyba tinka ir nuolatiniam gyvenimui, ir jaukiems šeimos, draugų susibūrimams. Saugi ir draugiška kaiminystė. Netoli autobuso stotelė.
Padovanosime visus aplinkos tvarkymui reikalingus įrankius ir prietaisus. Kaina: 44000€ Telefonai pasiteirauti: *****, ***** Klaipėda.
parduodamas sodas su namu ir - nuotrauka 1 parduodamas sodas su namu ir - nuotrauka 2 parduodamas sodas su namu ir - nuotrauka 3 parduodamas sodas su namu ir - nuotrauka 4 parduodamas sodas su namu ir - nuotrauka 5 parduodamas sodas su namu ir - nuotrauka 6 parduodamas sodas su namu ir - nuotrauka 7 parduodamas sodas su namu ir - nuotrauka 8