Kompensaciniai žiedai

kaina: 10 €(34,53 Lt) vieta: žemėlapisAlytus, Naujoji g.128 LT- ...

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Akcinė bendrovė ENERMEGA projektuoja, gamina ir remontuoja medienos apdirbimo įrankius su keičiamomis ir prilituotomis kietmetalio ir greitapjūvio plieno plokštelėmis. Bendrovė turi 30 metų darbo patirtį medienos apdirbimo įrankių ir įrangos gamybos srityje.
Pagrindinė įmonės produkcija - medienos apdirbimo įrankiai (diskinės, kotinės frezos su prilituotomis ir keičiamomis plokštelėmis, obliavimo ir frezavimo galvos su tiesiais ir profiliuotais peiliais, obliavimo galvos su hidroprispaudimu, įvairios paskirties medienos grąžtai, kaltai, velenai ir kt.) . Gaminamos pavienės frezos, o taip pat sudėtingi langų, durų gamybos komplektai, tiek medienos gaminiams, tie profiliams iš PVC bei aliuminio. Įrankkių gamybos procese metalas apdirbamas skaitmenine įranga, įrankių galandinimas ir profiliavimas atliekams tiksliomis skaitmeninėmis ir automatinėmis staklėmis, kas užtikrina mūsų gaminamų įrankių tikslumą ir ilgaamžiškumą.
Bendrovė gamina ir pagalbinę įrangą medienos apdirbimo rinkai (įvores, žiedus, kompensacinius žiedus, peilių įstatymo priemones, peilių profiliavimo šablonus). Medienos apdirbimo rinkai siūlome pilną įrankių serviso paslaugų komplektą- konsultacijas, įrankių konstravimą ir gamybą, galandinimą, remontą ir restauravimą, logistikos ir įrankių nuomos paslaugas. Medienos ir kitų atliekų smulkinimui gaminame įvairios konstrukcijos peilius, prišpeilius, laikiklius.

KONTAKTAI:
AB „ENERMEGA“
Adresas.: Naujoji g.128 LT-62175 Alytus
Tel.: *****
El. Paštas.: *****
*****

medienos apdirbimo įrankiai, medžio įrankiai, medžio pjovimo įrankiai, medienos apdirbimo freza, medžio pjovimo frezos, medienos frezų komplektai, frezų komplektai, medienos įrankių gamyba, medienos įrankių konstravimas, diskinės frezos, kotinės frezos, frezos su prilituotais peiliukais, frezos su keičiamais peiliukais, rąstų jungimo freza, obliavimo velenas, obliavimo galva, obliavimo galvutė, galva su hidroprispaudimu, obliavimo peiliai, tiesūs obliavimo peiliai, profiliuoti peiliai, profiliniai peiliai, peilių profiliavimas, profiliavimo šablonai, peilių šablonai, medžio grąžtai, medienos kamščių grąžtai, diskiniai pjūklai, medienos smulkinimo peiliai, atliekų smulkinimo peiliai, frezų remontas, frezų galandinimas, diskinių pjūklų galandinimas, peilių galandinimas, įrankių galandinimas, medienos įrankių galandinimas, įrankių balansavimas, žiedai įrankiams, įvorės įrankiams, kompensaciniai žiedai, medienos įrankių servisas.