Susitikimas su Anglijos įdarbinimo agentūra Vilniuje

vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Anglijos įdarbinimo agentūra Scope HR Solutions balandžio 27 d. Vilniuje rengia nemokamą konferenciją apie gyvenimą ir darbą Jungtinėje Karalystėje. Agentūros atstovai papasakos apie darbo bei gyvenimo sąlygas, kokio atlygio galima tikėtis, atsakys į visus dominančius klausimus.

Agentūra siūlo ir nuolatinį, ir sezoninį darbą. Darbui vasarą kviečia studentus. Reikalingi darbuotojai:
maisto pramonėje: vaisių pakavimo įmonėse, kepyklose;
distribucijos centruose – užsakymų priėmėjai;
žemės ūkyje: derliaus nuėmimas, paruošiamieji darbai;
transporto sektoriuje: vairuotojai (C, CE, D kategorijų), serviso darbuotojai;
darbui biure: buhalteriai ir konsultantai.

Agentūrai nereikia mokėti jokių su įdarbinimu susijusių mokesčių, nemokamai sutvarkomi dokumentai. Darbuotojai aprūpinami gyvenamosiomis patalpomis, į darbo vietą ir atgal vežiojami agentūros transportu.

Scope Hr Solutios yra viena iš didžiausių personalo nuomos agentūrų Kento grafystėje, padedanti legaliai įsidarbinti. Agentūra turi Jungtinės Karalystės „Samdytojų licencijavimo tarnybos“ licenciją. Tai garantija, kad personalo nuomos agentūra laikosi Jungtinės Karalystės darbo įstatymų ir kitų teisės aktų, užtikrinančių darbuotojų gerovę. Išsamiau apie šią agentūrą, įsikūrusią Maidstono mieste, galite sužinoti interneto svetainėje *****.

Susitikimas vyks balandžio 27 d. 18 – 21 val. viešbučio „Panorama“, esančio Sodų g. 14, Vilniuje, konferencijų salėje. Prašytume registruotis el. paštu *****

Daugiau informacijos *****
susitikimas su anglijos - nuotrauka 1 susitikimas su anglijos - nuotrauka 2 susitikimas su anglijos - nuotrauka 3