GRANULINIAI IR KIETO KURO ŠILDYMO KATILAI MAŽOMIS KAINOMIS

kaina: 2 357 €(8 138,25 Lt) vieta: Mažeikiai

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Prekiaujame granuliniais ir kieto kuro šildymo katilais, daugiau info: ***** - katilai.html.Siūlome savo produkciją Jums palankiomis kainomis.
BLUE STEEL katilai yra su automatine kuro padavimo sistema. Katilai gaminami 12 - 50 kW galingumo.
Šildymo katilai yra patrauklaus dizaino. Dėka mažų katilo matmenų, tinka mažose erdvėse, kuriose nėra galimybių pastatyti didelių matmenų katilo. Naujo dizaino katilai primena elegantišką mėlyną spintelę.Tai katilas spintelėje, nuostabi idėja, kaip įsirengti tvarkingą, modernią katilinę. Vienoje spintelės pusėje yra įmontuotas šildymo katilas, kitoje 150 litrų karšto vandens boileris, o šalia kuro talpykla.
Dėka plataus savaiminio degiklio galingumo reguliavimosi (veikimo diapazonas 25 -100 %) yra išgaunamos labai mažos kuro sąnaudos. Katilai pasižymi beveik bedūmiu degimu, o tai reiškia žemas kenksmingų dulkių nuosėdas bei švaresnį aplinkos orą.Šie katilai yra skirti deginti: pjuvenų granules, anglies granules, pramonines granulės, avižas bei malkas (ant papildomų grotelių, kurios įeina į katilo komplektą).
BLUE STEEL –ASTER centrinio šildymo katilai turi visus reikalingus sertifikatus.
Pristatome į visus Lietuvos miestus.
I.Į."Lėjasta"
Tel.: *****
*****
*****
granuliniai ir kieto kuro - nuotrauka 1 granuliniai ir kieto kuro - nuotrauka 2 granuliniai ir kieto kuro - nuotrauka 3 granuliniai ir kieto kuro - nuotrauka 4 granuliniai ir kieto kuro - nuotrauka 5 granuliniai ir kieto kuro - nuotrauka 6 granuliniai ir kieto kuro - nuotrauka 7 granuliniai ir kieto kuro - nuotrauka 8