SKUBIAI Parduodamas *****iejų kambarių butas Klaipėdoje

kaina: 33 306,30 €(114 999,99 Lt) vieta: Klaipėda

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parduodamas *****iejų kambarių butas Klaipėdoje Sausio *****os gatvėje. ***** aukšte iš *****
Bute yra : Virtuvė, ***** atskiri kambariai, balkonas, kolidoriukas ir Vonios kambarys***** Dušas ir WC kartu.***** yra rūsys namo apačioje*****.
PLIUSAI:
*****.Visur sudėtas laminatas, plastikiniai langai, šarvuotos durys, naujos svetainės ir vonios kambario durys.Virtuvė neseniai remontuota, atrenovuotas namo stogas, taip pat neseniai keistas buto vamzdynas. Laiptinė su kodu. Yra mašinų aikštelė.
*****.Daug MOKYKLŲ: Kitapus gatvės yra mokykla, stadionas ir gražus parkas su tvenkiniu, o už *****min kelio pėsčiomis yra gera gimnazija. Taip pat netoli namų yra ***** rusakalbių mokyklos.
*****.Labai gera GEOGRAFINĖ VIETA.
Iki senamiesčio *****min, iki turgaus *****min, iki naujojo turgaus *****min, iki Akropolio,Arenos, *****min pėsčiomis. Šalia yra Maximos, Norfos, Avitelos parduotuvės, bažnyčia, biblioteka, taip pat *****min kelio pėsčiomis iki ***** ir ***** keltų perkėlų į Smiltynę.
*****.Lengvas SUSISIEKIMAS į bet kurią miesto dalį – Arti autobusų stotelės.
*****.Geri, paslaugūs ir ramūs kaimynai. Saugumui užtikrinti namo pašonėje yra ***** Policijos komisariatas.

Priimami ir siūlymai keistis.Galima su Baldais

Valentina.
Dėl papildomos informacijos kreiptis :
El.p. : *****
Mob.nr. : ***** / *****
skubiai parduodamas 2 ieju - nuotrauka 1 skubiai parduodamas 2 ieju - nuotrauka 2 skubiai parduodamas 2 ieju - nuotrauka 3 skubiai parduodamas 2 ieju - nuotrauka 4