Skūbus, kokybiški ir nebrangūs vertimai.

vieta: Kaunas

Skelbimo galiojimas baigėsi!

. K. Čeponio vertimų biuras – jau trečią dešimtmetį sėkmingai veikianti ir didelę vertimų patirtį turinti įmonė, savo veikloje užsiimanti pačių įvairiausių dokumentų vertimais raštu iš visų ir į visas pagrindines pasaulio kalbas.
Įmonė visiškai pasirengusi patenkinti tiek privataus pavienio kliento, tiek ir stambių įmonių vertimų poreikius. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti vertimus į užsienio kalbas, kurios tekstus išvertusiems vertėjams yra gimtosios. Taip pat atliekama ir tekstų lietuvių ar kitomis kalbomis korektūra. Visi atlikti vertimai gali būti patvirtinti vertimo biuro antspaudu arba pas notarą. Jums pageidaujant dokumentus legalizuojame (apostilizuojame), Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsuliniame skyriuje patvirtinant juos Aspostilėmis.
Sunkmečio laikotarpiu vertimo mūsų paslaugų įkainiai ženkliai sumažinti - praktiškai perpus, - ir skaičiuojami nuo 10,00 litų už verčiamo dokumento puslapį (1 680 simbolių). Nuolatiniams ar urminiams klientams taikoma lanksti nuolaidų sistema. Numatyta abonementinio aptarnavimo galimybė - pats pigiausiais atsiskaitymo už paslaugas būdas. Klientų patogumui dirbame be išeiginių ar šventinių dienų, kasdien nuo 10:00 iki 22:00 val. Skubiu atveju kreiptis ištisą parą.
Adresas: Kęstučio 16/11, LT-44311 Kaunas. Tel. (*****, 408-409. Mob. (*****.
Skubiu atveju ar nenorint atvykus lūkuriuoti eilutėje be išankstinio užsiregistravimo, siūlytume susisiekti su mumis aukščiau nurodytais telefonais ir užsiregistruoti, suderinant Jums patogų priėmimo laiką.
Patikėkite mums visus biurokratinius rūpesčius, ir mes juos tikrai išspręsime pačiu optimaliausiu, pigiausiu ir profesionaliausiu būdu!