Poldecor skysti tapetai

kaina: 4,34 €(14,99 Lt) vieta: Klaipėda

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Skysti Poldecor tapetai – natūrali, patraukli medžiaga skirta visiems kietiems vidaus paviršiams.

Poldecor skysti tapetai – tai natūrali sienų ir lubų danga iš medvilnės, šilko, celiuliozės ir įvairių mineralų. Pagrindinė jų vertė – tai estetika, garso ir šilumos izoliacija, drėgmės reguliacija patalpose, paruošimo ir padengimo paprastumas. Juos galima naudoti gyvenamųjų patalpų, ofisų, restoranų, salonų, vonių, laiptinių ir kitų patalpų, kurioms norime be didesnių pastangų suteikti elegantišką išvaizdą, dekoravimui.

Privalumai:

Sudėtis

Poldecor skystų tapetų masė sudaryta iš natūralių pluoštų, daugiausiai iš medvilnės ir celiuliozės. Sutvirtinimui naudojamos ypač aukštos kokybės augalinės medžiagos (klijai iš bambuko). Sumaišius su vandeniu, įvairūs pluoštai susijungia tarpusavyje ir prilimpa prie pagrindo. Dekoratyviniai elementai – tai įvairūs mineralai, Mika akmens dulkės, šilkas.

Spalvų įvairovė

Skysti Poldecor tapetai yra 260 atspalvių. Įvairius pavyzdžius galima maišyti tarpusavyje. Dėka kelių šimtų natūralių komponentų surinktų iš viso pasaulio, skysti Poldecor tapetai suteikia patalpai nepakartojamą ir ypatingą atmosferą.

Paviršius be sudūrimų

Poldecor tapetai – tai vienalytė medžiaga, padengus paviršių nėra sudūrimų.


Naudojimo galimybės

Poldecor tapetus galima naudoti tiek naujose, tiek senose patalpose. Ant visų kietų paviršių ir net ant stiklo. Kadangi medžiaga yra elastinga ją galima užtepti ir ant senų baldų, karnizų, užapvalintų paviršių, radiatorių, vamzdžių ir pan. Skystus Poldecor tapetus galima „užkloti“ vienus ant kitų, o taip pat dažyti emulsiniais dažais.

Naudojimo paprastumas

Skystus Poldecor tapetus galima naudoti savarankiškai, nereikia jokių specifinių žinių norint su jais dirbti. Užtenka medžiagą sumaišyti su vandeniu ir kieta plastikine mentele lengai užtepti tapetų masę ant sienos ar lubų. Daugiau nereikia jokių įrankių. Tapetų masė išlyginama ant sienos lengvais rankos judesiais su mentele.

Drėgmės reguliavimas

Atsiradus drėgmei patalpoje, skysti Poldecor tapetai sugeria ją į save. Sumažėjus oro drėgnumui, susikaupusi drėgmė išgaruoja. Dėl šios skystų tapetų funkcijos jų struktūra nepakinta ir nuo sienų neatšoka.

Garso izoliacija

Skysti Poldecor tapetai – tai elastinė medžiaga, kuri nepraleidžia garso. Padengus ja sienas išnyksta aidas ir įvairūs šlamesiai.


Šilumos sulaikymas

Padengus sienas skystais Poldecor tapetais, patalpoje sulaikoma šiluma. Dėl struktūros ir ryšio su pagrindu, sumažėja temperatūros skirtumas tarp patalpos oro ir sienų.

Sienų paviršiaus išlyginimas

Skysti Poldecor tapetai išlygina ivairius sienų trūkumus, kaip pavyzdžiui skyles, įtrūkimus ar nelygumus. Nereikia sienų glaistyti, todėl neužteršiame patalpų dulkėmis, užtenka išlyginti jas Poldecor skystais tapetais.

Apsauga nuo užteršimo

Poldecor skysti tapetai turi antistatinių savybių, todėl jie atsparūs dulkėms. Medvilnės plaušai turi lygią struktūrą ir eksploatuojant netraukia į save dulkių.

Lengva taisyti

Net ir po metų, dviejų ar dar vėliau, atsiradus mechaniniams skystų Poldecor tapetų pažeidimams, sugadintą tapetų vietą galima lengvai pataisyti. Tereikia vėl gerai sumirkyti pažeistą vietą vandeniu, leisti jai išbrinkti ir ranka arba plastikine mentele pataisyti. Išdžiuvus neliks jokios pažeidimo ir taisymo žymės. Jei tapetai pažeidimo metu prarado originalų spalvingumą, išbrinkus tai vietai, ją galima pakeisti švaria, atsargose turima tapetų mase. Išdžiūvus taisomam plotui, neliks jokios taisymo žymės.

Tapetų nuėmimas

Prieš nuimant Poldecor tapetus juos reikia gausiai sudrėkinti vandeniu ir leisti išbrinkti, po to nuimti nuo sienų plastikinės mentelės pagalba braukiant iš viršaus į apačią.
poldecor skysti tapetai - nuotrauka 1