VESTUVIŲ AKCENTAS - ♥ Balti Balandžiai ♥

kaina: 14,48 €(50,00 Lt) vieta: Alytus

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Balti balandžiai vestuvėms, krikštynoms NEMOKAMAI pristatomi Kaune, Vilniuje, Alytuje. Baltieji meilės paukščiai atvežami širdies formos pintinėlėse į sutartą vietą ir gražiai įteikiami vestuvininkams į rankas. Nuomojame atrinktus tik pačius gražiausius pašto balandžius, kurie sugrįžta į savo namus. Skraidinti baltus balandžius – smagu! Po Meilės paukščių skrydžio visada lieka gražūs prisiminimai ir smagios nuotraukos.

Balti balandžiai romantiška dovana vestuvėms arba krikštynoms. Tiesiog padarykite vestuvių ceremoniją – nepakartojama, nes pakilę balti balandziai kaip sniegas, suplaks sparnais, iškils į mėlyną dangų ir praneš aplinkiniams apie Jūsų santuoką. Balti balandžiai vestuvems ir krikstynoms Vilniuje, Kaune, Alytuje, visoje Lietuvoje.

Telefonas: *****
*****
El. paštas: *****
vestuviu akcentas balti - nuotrauka 1 vestuviu akcentas balti - nuotrauka 2 vestuviu akcentas balti - nuotrauka 3 vestuviu akcentas balti - nuotrauka 4 vestuviu akcentas balti - nuotrauka 5 vestuviu akcentas balti - nuotrauka 6 vestuviu akcentas balti - nuotrauka 7 vestuviu akcentas balti - nuotrauka 8