Skubiai parduodu labai seną antikvarą

kaina: 0,29 €(1 Lt) vieta: Utena

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Parduodami stalo įrankiai (pasidabruoti) su užrašais GEBR.HEEP90, šis užrašas pasako, kad šie stalo įrankiai yra iš labai senų XIX-XX amžiaus laikų. Yra 6 šaukštai, 6 peiliai, 6 šakutės, 5 mažesnės šakutės, 1 didesnė šakutė kaip parodyta nuotraukose.

Daugiau informacijos galite rasti apie šiuos užrašus:
***** ml

Šiek tiek apie inicialus stalo įrankiuose:


Gebrueder Hepp (Hepp Broliai,, sutrumpintas Gebr HEPP) Metalinės gamykla buvo įkurta 1863 m. Pforzheim, Badenas-Viurtembergas, Vokietija. Jis gaminamas daugelio žinomų Vokietijos viešbučių, pvz Hotel Frankfurter Hof, Frankfurtas / M, 1876), Hotel RUF Pforzheim, 1909), Adlon Hotel (Berlynas, 1924), Hotel Deutscher Hof Nuernberg sidabruotas įrankiai ir stalo indai, 1938), Bayreuth Festival Theater (1894), Vokietijos Reichstago Parlamentas, 1927) ir kt. 1916 metais bendrovė buvo parduota Albert Lange, 1929, Erich Frank, tačiau ji ir toliau veikti pagal pirminio pavadinimas. 23 vasario 1945, augalų ir visi jo įrenginiai buvo sunaikinti, tačiau po šešerių metų gamykla buvo atgaivinta. 1988 Gebr HEPP "gamykla perėmė žinomos kompanijos, Viurtembergas Metalinės Factory (WMF).
Liūdna sakyti, labai mažai žinoma apie E. Hartmann liejimo sidabru plakiruoto talpos ir stalo įrankiais. Ji buvo įkurta Miunchene Eduard Hartmann XIX amžiaus pabaigoje ir veikė iki Antrojo pasaulinio karo. Elementai pagaminti šio sudarytojo yra puikaus dizaino ir aukštos kokybės, ir tikriausiai yra geriausias iš trijų paminėtų bendrovių.
skubiai parduodu labai sena - nuotrauka 1 skubiai parduodu labai sena - nuotrauka 2 skubiai parduodu labai sena - nuotrauka 3 skubiai parduodu labai sena - nuotrauka 4 skubiai parduodu labai sena - nuotrauka 5 skubiai parduodu labai sena - nuotrauka 6