Trintuvai

kaina: 1 €(3,45 Lt) vieta: Vilnius

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Prekiaujame smulkia virtuvine įranga, skirta sveikai gyvensenai.
UAB „Sulvita“ - palyginus jauna, tačiau labai sparčiais žingsniais į priekį besiveržianti įmonė. Per keleto metų veiklos laikotarpį didžiausią patirtį sukaupėme lėtaeigių sulčiaspaudžių, maisto trintuvų ir vaisių džiovyklių pardavimo srityje. Iš kitų panašia veikla užsiimančių įmonių išsiskiriame tuo, jog pirmieji Lietuvoje pradėjome siūlyti klientams ypač naudingą paslaugą „NEPIRK NEIŠBANDĘS“. Prieš įsigyjant daugiau investicijų reikalaujantį daiktą, nenuostabu, jog dažnas linkęs ilgai svarstyti, ar tikrai jis jam yra reikalingas. Gavęs progą trokštamą daiktą pamatyti, pačiupinėti ir netgi išbandyti, žmogus gali į daugelį klausimų atsakyti sau žymiai greičiau. Taip pat teikiame ir įrangos nuomos, sulčių, kokteilių plakimo įmonių vakarėlių ir kitų renginių metu paslaugas.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Mes konsultuojame remiantis savo pačių patirtimi ir noriai dalinamės ja su savo klientais.Vieni iš pirmujų Lietuvoje suteikėme galimybę išbandyti nemokamai lėtaeiges sulčiaspaudes ar blenderius prieš perkant patiems.

KOMTAKTAI:
UAB “Sulvita”
Pamėnkalnio g. 5, Vilnius, LT-01116
Justė Mozūraitytė
*****
*****

Lėtaeigės sulčiaspaudės, blenderiai, vaisių džiovyklės, rankinės sulčiaspaudės, dviejų sraigtų sulčiaspaudės, trintuvai, pjaustyklės,
trintuvai - nuotrauka 1