Darbas su kompiuteriu

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Apie darbo pasiūlymą:

Įmonės pavadinimas: Darbas namuose
Apie įmonę: **nori užsidirbti namie? Tai perskaityk!***

jeigu ieškai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,butinai perskaityk, nes naudinga. Skaitant šį straipsnįi jus galite pakeisti savo gyvenimą. Tai pakeite mano gyvenimą. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaujant įvairiuose forumuose, aš randu šitą straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik *****litus. Skaistalai, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis budas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siūloma. Toliau ten sakoma, kad reikia persiųsti po *****lt į banko saskaitą kiekvienam iš sarašo apačioje. Paskui išbraukti pirmą saskaitos numerį ir įrasyti savo saskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę ir talpinate šita straipsnį kaip minimum ***** forumuose ir skelbimuose. Jokių apgaulių… Aš pamasčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo *****lt ir nusprendžiau pabandyti. ir atspekit kas... Po kelių dienų man į saskaita pradėjo kauptis pinigai… Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. Per porą savaičių susikaupė apie *****lt , po trijų savaičių prisidėjo dar apie *****lt. Dabar turiu uždirbęs *****lt ir neskaitant smulkių išlaidų. Po pusantro mėn., turėtu būti apie *****lt . Ir šita suma po truputi toliau didės. O prasidėjo tik nuo *****lt. Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. As jums pažadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikites, per daug nesistengdami. Pasiūlymas:

perskaitykite tai pora kartu. Išsaugokite savo kompe, sekite instrukciją ir pinigai neprivers jūsų laukti. Sutikite ***** tai paprasta. Tai absoliučiai legalu, tai tik bankine pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik *****lt ir pora valandų internete… Svarbu:

tai ne apgavyste ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba. Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukcija ir *****lt ir daugiau bus jūsų nuo ***** iki ***** dienų laikotarpyje. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo. Yra trys paprasti žingsniai:

*****. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita bet kuriame lietuvos banke.
*****. Pirmiausia į žemiau esančią ***** banko saskaitą perveskite *****lt. Po to perveskite po *****lt ir į sekančias banko saskaitas. Visą tai įvykdžius, jus padarėte paslaugą, ir svarbiausia ***** tai visiskai legalu. Jus taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate:


*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****

dabar išbraukite iš sąrašo Nr.***** saskaitos numerį, perneškite visas saskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.***** eilutę įrašykite savo banko saskaitos numerį.


*****. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę ideją. Išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum ***** forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, išsiuntinėkit ***** kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnes bus jūsų pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyviųsažiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite *****lt nes jums tai atsipirks su kaupu. Sažiningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirmą eilute, jus turėsite tūkstancius lt tiesiog kaip sąrašo kūrėjas! Tai kainuoja tik *****lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Užsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai. O dabar as papasakosiu, kodėl jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim is ***** laiškų ar straipsnių aš gausiu ***** atsakymus *****menkas rezultatas*****, tai reiškia aš uždirbsiu *****lt budamas šeštoje sarašo pozicijoje. Dabar sitie ***** zmonės išplatina dar po ***** pranešimų su jūsų saskaitos numeriu jau ***** pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po ***** zmones – tai jau *****lt į saskaitą. Toliau šitie ***** žm. daro po ***** patalpinimų su jūsų sask.nr. ***** pozicijoje ir atsako vėl ***** žm. – pajamos *****lt. Toliau šitie ***** žm. patalpinus po ***** pranešimų ir gavus po savo ***** žm. jums duoda *****lt pajamų *****jus ***** pozicijoje*****. Toliau dar įdomiau: šitie ***** žm. daro ***** patalpinimų su jūsų sask. Nr. ***** pozicijoje, atsako vėlgi po ***** zm. – tai *****lt. toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uzdirbti. Ar ne įspudingas skaičius ir tai tik už pirmutinius *****litų. Šiame biznyje svarbiausia būti sąžiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar jus galite isivaizduoti kiek zmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šitą straipsnį, kaip ir jus dabar skaitote. Kiekviena diena internete pasirodo nuo ***** iki ***** naujų vartotojų. Ir toliau didėja.