Papildomi pinigai

kaina: 579,24 €(2 000,00 Lt)

Skelbimo galiojimas baigėsi!

Man pavyko gerai užsidirbti būnant namuose, pabandykite ir Jūs!!!
Viename iš skelbimų aš perskaičiau apie šį darbą ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigų, įdedant tik dvylika litų. Iš pradžių nepatikėjau, bet vistiek perskaičiau. Taigi, skelbimai.tv/tag/skelbimas.htm l">skelbimas siūlė

persiųsti po ***** litus į kiekvieno sąraše esančio asmens banko sąskaitą, paskui išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir patalpinti šį straipsnį kaip įmanoma daugiau forumų ir skelbimų ***** forumų, skelbimų, elektroninių laiškų ***** tai užtikrinantis skaičius*****.

Supratau, kad apgaulės čia nėra. Be to, pervedęs šešiems žmonėms po ***** litus, pat nieko neprarasiu, galų gale pradžiuginsiu kitą. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
Po kelių dienų man į sąskaitą pradėjo kauptis taip reikalingi pinigai... Dar sykį sau pripažinau, kad tai veikia. Per porą savaičių susikaupė apie ***** litų, po trijų savaičių prisidėjo dar apie ***** litų. Dabar jau turiu uždirbęs ***** litų, po pusantro menesio turėtų būti apie ***** litų. Ir ši suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo *****lt.

Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės, per daug nesistengdami.

Siūlau perskaityti šią informaciją porą kartų ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukciją ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir Jūsų indėlis yra tik ***** litų ir pora valandų internete. Jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonėmis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite dėmesį: tiksliai sekdami šią paprastą instrukciją, Jūs uždirbsite daug ***** per kelis mėnesius ***** litų ir dar daugiau bus Jūsų. Visa tai sekmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.

Tėra trys paprastos taisyklės:

*****. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
*****. Pirmiausia Į žemiau esančią ***** banko sąskaitą perveskite ***** litus. Po to perveskite po ***** litus ir į sekančias banko sąskaitas. ***** jei bankas praso nurodyti gaveja, iveskite pakartotinai ta pacia banko saskaita *****Visa tai ivykdę, Jūs padarote paslaugą, gražų gestą, ir taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate.

*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****
*****. LT*****

O dabar išbraukite iš sąrašo nr. ***** sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą nr. ***** eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.

*****. šį mano laišką keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip įmanoma daugiau *****aš jums siūlau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumėte didelį uždarbį, kuris Jums taip reikalingas***** straipsnių ,forumų ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais ***** kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų ir tai turbūt yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo ***** pasidalindami dosnumu, jūs sulaukiate šimteriopo dosnumo.

Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti del dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todel viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite ***** litų, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmonės tik tada bus sotūs, kai pamaitins vienas kitą.
Nėra ko prarasti ***** tik ***** litų, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nėra ko atidėti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra dėl ko, taip?

O štai kaip Jūs uždirbate:

Mokyklinė aritmetika: sakykim iš ***** laiškų ar straipsnių aš gausiu ***** atsakymus *****menkas rezultatas*****, tai reiškia aš uždirbsiu ***** litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
Dabar šitie ***** žmones išplatina dar po ***** pranešimų su Jūsų sąskaitos numeriu jau ***** pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po ***** žmonės ***** tai jau ***** litų į sąskaitą. Toliau šie ***** žmonės dar ***** kartų talpina šį pasiymą su Jūsų sąskaitos numeriu nr. ***** pozicijoje ir atsako vėl tik ***** žmonės ***** Jūsų pajamos jau ***** lt. Toliau šitie ***** žmonės, patalpina po ***** pranešimų, į kuriuos taip pat atsako tik ***** žmnonės. Jums tai duoda ***** litų pajamų *****Jūs ***** pozicijoje*****.

Toliau dar įdomiau: šitie ***** žmonės ***** kartų skirtinguose skelbimuose patalpina Jūsų sąskaitos numerį nr. ***** pozicijoje, atsako vėlgi po ***** žmones ***** tai ***** litų. Paskaičiuokite, kiek daug galite uždirbti.Juk įspūdingas skaicius!!. Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jūs galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šitą straipsnį, kaip ir Jūs?! Kiekvieną dieną internete pasirodo nuo ***** iki ***** naujų vartotojų, ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Iš tiesų tai didelė galimybė daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad tokį sansa praleistumete.Man pasiseke,pasisiseks***** ir Jums!